טל. במכון : 072-3384032

"אנחנו לא נגד קעקועים, אנחנו בעד קעקועים טובים"

מכון ארט מגיק, המתמחה בטיפולי הסרת קעקועים בלייזר, הוקם על ידי בעלים של סטודיו לקעקועים  בו לצד הידע שנצבר בנוגע לעולם זה, זכה  צוות הסטודיו להכיר מגוון אנשים אשר הביעו חרטה בנוגע לקעקוע שעשו בעברם, כל אחד ואחד מסיבותיו הוא. פעמים רבות אפשרויות ההסרה היו מוגבלות וכאלה אשר מנעו הסרה \ טשטוש רצוי של הקעקוע, צורך אשר מכון ארט מגיק ממלא בגאווה.

אצלנו הסרת קעקועים אנו מתחייבים לספק לכם ייעוץ וליווי לאורך כל התהליך, עד לקבלת התוצאה הרצויה; בין אם מדובר בטשטוש הקעקוע או הסרתו המלאה. הטיפול נערך במכון סטרילי, נעים, מזמין ומתבצע בדיסקרטיות המאפשרת ללקוח לעבור את טיפולי הסרת הקעקוע בלייזר בנוחות מרבית, תוך כדי שימוש במכשור המתקדם ביותר בשוק.

תוצאה איכותית ושביעות רצון מצד הלקוח הן החשובות לנו ביותר, על כך מופקד מכשיר הלייזר Nd:YAG Q-switched המתקדם. הטכנולוגיה החדישה מאפשרת תהליך הסרה ללא צילוק וכזאת המלווה בתחושת כאב מועטה כמעט באופן מוחלט.

כשרוצים להסיר קעקוע אנחנו ממליצים לפנות למי שמבין את כל הליך הקעקוע עצמו , לפני שהחלטנו לנהל עסק בתחום הסרת קעקועים בלייזר ניתקלנו באנשים רבים שהגיעו לסטודיו ורצו לקעקע קאבר לקעקוע קיים וכן אנשים שנמאס להם מהקיים או מצטערים וכל אחד עם סיפור משלו למדנו כי את הקאבר הטוב ביותר ניתן לבצע על קעקוע שהוסר כליל ובכלל הידע שלנו כמקעקעים מקטין את מספר הפגישות והביצוע טוב יותר מכל אחד אחר ומהיר יותר.מי שמקעקע ידע להסיר טוב יותר ומהר יותר.
המחירים בארט מג'יק הסרת קעקועים יפתיעו אתכם.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר לייעוץ והכוונה –072-3384032