טל. במכון : 072-3384067
חורש האלונים רמת ישי
גיא לוין קעקועים – Guy Levin Tattoo
4.19 | 59 דירוגים

סטודיו גיא לוין קעקועים Guy Levin Tattoo הינו סטודיו לקעקועים בצפון, הממוקם ברמת ישי, בין נופי הטבע עוצרי הנשימה של עמק יזרעאל שבצפון. מנוהל בידי גיא לוין, אמן בעל שנים של ניסיון בתחום הקעקועים לצד אמנות. בסטודיו מתמחים בביצוע של כל סוגי הקעקועים; אולד סקול, אוריינטליים, ניו סקול, צמידים שבטיים ולמעשה כל סגנון בו אתם מתעניינים. במקום ניתן להתרשם מגלריה של קעקועים אשר בוצעו במקום, ולשטוף את עיניכם מבין עשרות ציורים וסמלים לבחירה מהקטלוגים שבמקום.

בסטודיו גיא לוין קעקועים ופירסינג מתמחים בציור סקיצות ייחודיות לכל לקוח שנשארות בלעדיות לו, ולא ייחשפו לאף לקוח אחר המגיע לסטודיו בחיפוש אחר עיצוב לקעקוע הבא שלו. בסטודיו גיא לוין קעקועים מתבצעת הקפדה בלתי מתפשרת על איכות העבודה לצד שמירה קפדנית על סטריליות וניקיון במהלכה. סביבת העבודה הינה נקייה וזאת על מנת להפחית ככל הניתן את הסיכון לחוות זיהום סביב אזור הקעקוע ולאפשר את החלמתו המלאה באופן התקין ביותר. כמובן כי בסטודיו מתבצע חיטוי מוקפד של ציוד העבודה, לצד העובדה כי נעשה שימוש בציוד איכותי המסופק מצד חברות בינלאומיות ומובילות בתחומן. באם אין לכם עדיין רעיון לקעקוע הבא שלכם, אלא רק חשק בלתי נשלט לעשות אותו, צוות סטודיו גיא לוין קעקועים ישמח לעמוד לשירותכם בכל עניין.

נשמח לשבת אתכם אחד-על-אחד ולהבין באופן מלא את הכיוון אליו אתם מכוונים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך הטופס שבעמוד זה, לצרף קובץ תמונה עם הרעיון שלכם, ונשמח לחזור אליכם כבר בהמשך היום לתחילת העבודה על הרכבת החלום שלכם. אני מבינים את הצעד הגדול שבהחלטה לעשות קעקוע, ובמיוחד אם מדובר בזה הראשון המעטר את גופכם, מבטיחים להיות קשובים וללוות אתכם במסע באופן מלא; מבניית הסקיצה ביחד ועד ביצוע מושלם של קעקוע החלומות שלכם.

סטודיו גיא לוין רחוב חורש האלונים (צמוד לבית המרזח) רמת ישי שעות פתיחה:

ראשון – חמישי: 11:00 – 20:00

שישי: 11:00 – 16:00

WWW.GUYLEVIN.CO.IL