הרצל 65
נהריה

סטודיו קעקועים דוריס טאטו Doris Tattoo הינו מכון קעקועים בצפון, הממוקם בנהריה, הרצל 65, ומנוהל בידי דוריס אלוף. דוריס הינה אמנית בעלת התמחות רבת שנים בעולם אמנות הקעקועים והיופי, ובידיה להציע לכם מאיכות עבודה גבוהה ביותר, וכזאת המתבצעת בתנאים הסטריליים והמוקפדים ביותר.

בסטודיו ניתן ליהנות ממגוון גדול של סקיצות איכותיות וייחודיות, החל מסגנונות אולד סקול וכן סגנונות עדכניים ומודרניים כגון צמידים שבטיים, טכניקת צבעי מים ורבים נוספים. בין אם יש לכם כבר רעיון מגובש בראש לקעקוע הבא שלכם, ובין אם לא, אני מזמינה אתכם להגיע אלי לסטודיו דוריס קעקועים ולאפשר לי לחשוב אתכם בקול, ואני בטוחה שיחד נגיע לידי הסקיצה המותאמת, וזאת שתואמת ביותר את המחשבה שלכם. בסטודיו ניתן כמובן גם ליהנות מהאפשרות לעיצוב ייחודי של סקיצה בעיצוב אישי.

סטודיו דוריס אלוף קעקועים בנהריה חרט על דגלו לעשות שימוש אך ורק בציוד היקעקוע המקצועי ביותר, וזה המאושר ע"י משרד הבריאות הישראלי. כמו כן, הדיו בו נעשה שימוש בסטודיו מסופק בידי חברות בינלאומיות מוכרות ובעלות שם. הציוד בסטודיו עובר סטריליזציה באופן מוקד, לצד שימוש חד פעמי ולא מתפשר במחטים. בנוסף לכך, ובאם חלומכם הוא להיות ממש חלק מהמקצוע, בסטודיו דוריס קעקועים בנהריה ניתן ליהנות גם מקורס קעקועים ברמה גבוהה ביותר, וזה שיכין אתכם, אוהבי אמנות הגוף, לבעלי ידע רב באמנות הקעקועים.

הלמידה מתבצעת בתנאים אישיים וכאלה המאפשרים לכל תלמיד לזכות בתשומת ליבה המלא של דוריס. הקורס ברובו מעשי ותכליתי ומתבצע תחת שיטות לימוד חדשות וכולל סגנונות מגוונים. אני מזמינה אתכם לפנות אלי, לצד צירוף קובץ של קעקוע, תמונה שאהבתם, וצוות הסטודיו ישמח ליצור אתכם קשר, ולצאת לדרך אל עבר הגשמת החלום שלכם.