אלן גוג טאטו
רמת גן
ברוכים הבאים לסטודיו לקעקועים ברמת גן אלן גוג | Alan Gog, סטודיו מקצועי לאמנות הקעקועים במרכז. הסטודיו מנוהל בידי אלן גוג, מקעקע בעל מעל לחמש שנות ניסיון ואהבה גדולה לעולם זה. אלן תרגם אהבה זה לידי כך שהיה בעלי מכון קעקועים גדול בקמבודיה משנת 2013 ועד לאחרונה, אשר החליט להגיע לארץ ולעבוד כאן. בסטודיו שבמדינה האסייתית התארחו אמני קעקועים מוכרים ובעלי שם מכל העולם בעלי המתחויות בסגונות שונים ומגוונים, ויצר לעצמו שם מוכר בסצנת הקעקועים המזרח – אסייתית.

אמנות המזרח המרתקת ספוגה באלן, בהתאם לזה גם ניכרת בסגנון הקעקועים שהוא בוחר לייצר. אלן מתמחה במגוון סגנונות ייחודי ובעיקרם דוט וורק, בלאק וורק וכן גיאומטרי ודומיו. בסטודיו לקעקועים ברמת גן אלן גוג | Alan Gog מובטחת לכם חוויה אמנותית כמו שמעולם לא הכרתם, כזו הכוללת סבלנות ומקצועיות אין קיץ. העבודה בסטודיו מתבצעת תחת תנאים היגיינים מוקפדים על מנת להבטיח כי העבודה תבוצע בתנאים האיכותיים ביותר וזאת התאפשר לקעקוע להחלים באופן הטוב והנכון ביותר עבורכם.

סטודיו אלן גוג לקעקועים מזמין אתכם ליהנות מחויית קעקועים ייחודית וברמה גבוהה. אני יודע כי ההתלבטות באשר לקעקוע שאתם חולמים לעשות היא גדולה ולעיתים לא מגובשת באופן מלא ושלם, ומבטיח ללוות אתכם בכל שלבי הדרך; החל מעבודה משותפת על הסקיצה ועד ליצירת האמנות על גופכם.

העבודה בסטודיו היא בתיאום מראש בלבד