יד המעביר 5
הדר יוסף
תל אביב

עמית שחר – סטודיו לקעקועים בתל אביב. מקעקע מומלץ בבירת הקעקועים בישראל.

תחום הקעקועים בארץ ובעולם כולו, הולך ומתפתח. הקעקועים הפכו להיות פופולריים בקרב חלקים גדולים מהאוכלוסייה. למעשה, הם הפכו כל כך נפוצים עד שהיום ניתן לומר שעשרות אחוזים מכלל האוכלוסייה הבוגרת מתהדרים בלפחות קעקוע אחד.
מתחום שהיה שייך לקבוצות שוליים ולתרבות אלטרנטיבית הוא הפך למיינסטרים. בעקבות הביקוש העולה, אמנים וציירים רבים פונים לתחום הקעקועים, מתמקצעים ופותחים מכוני קעקועים כך שציבור המתקעקעים זוכה לעבודות אמנותיות ברמה גבוהה ביותר. בארץ, מרכז תרבות הקעקועים ואומנות הגוף, מתרכז כמובן בעיר תל אביב. שם פעילים מכוני הקעקועים הגדולים ביותר והמקעקעים המוכשרים ביותר.

אנחנו מזמינים אתכם להכיר מקעקע מוכשר שממוקם, גם הוא, בעיר תל אביב – עמית שחר קעקועים. עמית, מקעקע בסטודיו פרטי  בשכונת הדר יוסף בצפון העיר, באווירה אישית, חמה וביתית. הוא יעצב עבורכם סקיצות מקוריות, ייחודיות וחד פעמיות בהתאם לבקשותיכם או שתוכלו לבחור מתוך מבחר סקיצות שכבר יצר. עמית עם ותק מכובד בתחום של מעל 5 שנים, כך שתוכלו להתרשם מעבודותיו בגלריה בתחתית הדף וברשתות החברתיות.

הסטודיו של עמית שחר – קעקועים בתל אביב, עומדת בתנאי הסטריליזציה המחמירים ביותר , באישור של משרד הבריאות. עמית משתמש בחומרים איכותיים ובציוד חדיש ומתקדם.

עמית עובד במהלך כל השבוע ובסופי שבוע בתיאום טלפוני מראש.
אפשרויות התשלום בסטודיו נוחות ביותר וניתן לשלם גם באשראי ובביט.

אז שאתם חושבים איפה לעשות את הקעקוע הבא שלכם, אפשרות מצוינת, איכותית, אמנותית וגם מאוד נוחה זה לבחור את בסטודיו של עמית שחר! סטודיו לקעקועים מומלץ במרכז. קעקועים לחיים.