טל. במכון : 072-3384031
ויצמן 14 כפר סבא
ארמדילו, סטודיו לקעקועים בכפר סבא מביא את בשורת אומנות הגוף והפיריסינג לאזור השרון.
הסטודיו ממקום ברחוב ויצמן, הרחוב הראשי והמרכזי של העיר כפר סבא והוא מציע ללקוחותיו גם קעקועים במגוון סגנונות שמבוצעים על ידי נבחרת מקעקעים מוכשרים ביותר וגם מגוון גדול של סוגי פירסינג, כולל מכירת עגילים מכל הסוגים.
אומני הסטודיו
כמה מילים על האומנים בסטודיו וההתמחות של כל אחד מהם:
מיכה בוטור-  המקעקע הראשי עם ותק של 16 שנה בתחום. מתמחה בעבודות ראליסטיות, גאומטרי, אולד סקול אמריקן טרדישינל, dot work, black & grey, מאורי וקעקועים ביד חופשית.
אלונה רכסון- מתמחה במגוון סיגנונות וגם בסגנון ייחודי משלה. קווים נקיים וסופר ישרים. אלופה בצמידים!
הדר שחר- מתמחה בעבודות צבעוניות, ניו סקול, ראליסטי, פורטרטים, קעקועים עדינים וקווים דקים.
טרייסי-  רק בת 19! מתמחה בסגנון קוואי יפני. עיצובים קטנים, צבעוניים וחמודים. מציירת המון פלאשים מקוריים. זכתה לאחרונה בתחרות עיצוב חולצות ביפן וכתוצאה יודפסו חולצות של העיצוב בהרוג'וקו.
רוי (פירסר)-  סטרילי,עדין, מדויק וסבלני. התלמד אצל אחד הפירסרים הכי ידועים בארץ עם ותק של 20 שנה. מתמחה בכל סוגי הפירסינג כולל דרמלים וסרפיסים.
למה כדאי להגיע לארמדילו
המבחר הגדול של האומנים בסטודיו עם סוגי ההתמחות השונים בתחום הקעקועים והפיריסיג מאפשר למגוון גדול של אנשים להגיע לסטודיו, ולהגשים את חלום הקעקוע שלהם. כך שאנשים מכל האזור והארץ פוקדים את הסטודיו ונהנים מעבודות איכותיות ומקצועיות. כך שאם אתם מחפשים קעקועים באזור המרכז והשרון. סטודיו ארמדילו – זה המקום עבורכם.
תנאי עבודה וסטריליזציה
סטודיו ארמדילו, מלווה כל לקוח ולקוח משלב בחירת הסקיצה, דרך ייעוץ למיקום הקעקוע ועד לביצוע עצמו שנעשה בשלמות ובדייקנות ללא פשרות. בסיום העבודה, כל מקעקע מדריך את לקוחותיו כיצד לטפל בקעקוע להחלמתו המהירה והתקינה ולמען תוצאות אופטימליות.
הסטודיו שם דגש רב על ניקיון ותנאי סטריליזציה מחמירים. המקעקעים משתמשים בציוד חדיש ובחומרים איכותיים בלבד.
אם אתם מחפשים את הסטודיו לקעקוע הבא שלכם, פורטל הקעקועים אינקמי ממליץ לכם על סטודיו ארמדילו.
ויצמן 14 כפר סבא  (יש חניה צמודה!)