טל. במכון : 072-3384032
תרמב 13
ראשון לציון

סטודיו ארט מאג'יק טאטו Art Magic Tattoo הינו סטודיו מקצועי לקעקועים בראשון לציון. הסטודיו מנוהל בידי אולגה, מקעקעת בעל שנות ניסיון רבות, לצד 2 מקעקעים נוספים הפועלים בו. איתור מכון קעקועים בראשל"צ אינה מלאכה קלה, אלא כזאת אשר עליה להתבצע תוך כדי התחשבות במספר נתונים, ובעיקרם הקפדה בלתי מתפשרת על איכות עבודה לצד סטריליות ואווירה נעימה.

בסטודיו Art Magic Tattoo אנו מזמינים אתכם ליהנות מהתמחות במגוון גדול ומעניין של סגנונות. גם אם אין לכם רעיון מגובש באופן מלא לסקיצת הקעקוע הבא שלכם, אין מה להיכנס ללחץ. אתם מוזמנים אלינו לסטודיו לפגישת היכרות, בה נשב אחד עם השני ונבין באופן מלא את שעל לבכם. בסטודיו כמובן ניתן גם ליהנות מעיצוב סקיצה ייחודית באופן אישי רק לכם.

אצלנו בסטודיו מתבצעת הקפדה בלתי מתפשרת על תני סטריליזציה וניקיון, וזאת על מנת לערוך את הקעקוע תחת התנאים המוקפדים ביותר. בנוסף לכך, יש להקדיש חשיבות רבה לטיפול בקעקוע במהלך תקופת ההחלמה, וזאת על מנת לאפשר לו להחלים באופן הטוב ביותר, לשמור עליו למשך שנים ארוכות. אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו לסטודיו וליהנות מהיכרות אישית ואיכות עבודה גבוהה. הקפה כבר מתקרר, מחכים לכם.

קורס קעקועים בסניף רמת גן החדש:

סטודיו ארט מג'יק בניצוחה של אולגה פותח את שעריו למוכשרים ולשוחרי האומנות. אם אתם מעוניינים ללמוד לקעקע ברמה גבוהה ולהפוך למקעקעים מצליחים מן המניין אתם צריכים שני דברים בלבד . הרשאון הוא רצון והשני , התמדה . כמובן שלשני אלה חייב להצטרף הכישרון לציור . אם אתם חרוצים ומעוניינים להתמחות לאחר מכן בסטודיו שלנו, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולשאול הכל בנושא קורס המקעקעים שלנו.

קורס הקעקועים שלנו מתקיים בעיר רמת גן, בסניף חדש שנפתח לאחרונה ברחוב ג'בוטינסקי 43, באווירה נעימה וביתית , בקורס הקעקועים נעביר לכם את כל המידע הנדרש החל מתולדות הקעקוע ועד ציוד וכל מה שעובר באמצע.

אם אתם יודעים שיש לכם כישרון רגיל והתמדה בלתי רגילה ..צרו קשר.

סטודיו Art Magic Tattoo שעות פתיחה:

ראשון – חמישי: 11:00 – 21:00

שישי: 11:00 – 16:00