טל. במכון : 072-3384100
תרמב 13
ראשון לציון

סטודיו ארט מאג'יק טאטו Art Magic Tattoo הינו סטודיו מקצועי לקעקועים בראשון לציון. הסטודיו מנוהל בידי אולגה, מקעקעת בעל שנות ניסיון רבות, לצד 2 מקעקעים נוספים הפועלים בו. איתור מכון קעקועים בראשל"צ אינה מלאכה קלה, אלא כזאת אשר עליה להתבצע תוך כדי התחשבות במספר נתונים, ובעיקרם הקפדה בלתי מתפשרת על איכות עבודה לצד סטריליות ואווירה נעימה.

בסטודיו Art Magic Tattoo אנו מזמינים אתכם ליהנות מהתמחות במגוון גדול ומעניין של סגנונות. גם אם אין לכם רעיון מגובש באופן מלא לסקיצת הקעקוע הבא שלכם, אין מה להיכנס ללחץ. אתם מוזמנים אלינו לסטודיו לפגישת היכרות, בה נשב אחד עם השני ונבין באופן מלא את שעל לבכם. בסטודיו כמובן ניתן גם ליהנות מעיצוב סקיצה ייחודית באופן אישי רק לכם.

אצלנו בסטודיו מתבצעת הקפדה בלתי מתפשרת על תני סטריליזציה וניקיון, וזאת על מנת לערוך את הקעקוע תחת התנאים המוקפדים ביותר. בנוסף לכך, יש להקדיש חשיבות רבה לטיפול בקעקוע במהלך תקופת ההחלמה, וזאת על מנת לאפשר לו להחלים באופן הטוב ביותר, לשמור עליו למשך שנים ארוכות. אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו לסטודיו וליהנות מהיכרות אישית ואיכות עבודה גבוהה. הקפה כבר מתקרר, מחכים לכם.

 

סטודיו Art Magic Tattoo שעות פתיחה:

ראשון – חמישי: 11:00 – 21:00

שישי: 11:00 – 16:00