טל. במכון : 072-3384110
החלוץ 75
באר שבע
B7 קעקועים | B7 Tattoo
4 | 31 דירוגים

B7 קעקועים | B7 Tattoo הוא סטודיו לקעקועים ופירסינג הממוקם בבאר שבע, בעיר העתיקה ופעיל כבר כעשר שנים. המכון נמצא בבעלותו של דניס, מקעקע מוכשר המתמחה במגוון רב של סגנונות תוך כדי הקפדה בלתי מתפשרת על דיוק במהלך העבודה. דניס, בוגר החוג לאמנות באוניברסיטת בן גוריון בעיר, מאמין כי אין קעקוע שאינו בר ביצוע.

סטודיו B7 לקעקועים ופירסינג מבצע את ההליכים בו תחת תנאי סטריליים מוקפדים, זאת במטרה להקטין ככל הניתן את האפשרות לחוות זיהום וכן לאפשר לגוף להחלים במהירות ובדרך הנכונה ביותר. בסטודיו מודעים לקושי שמצוי בהחלטה הסופית על הקעקוע הנבחר, ומבטיחים לשבת אתכם ביחד ולתכנן את סקיצת החלומות לקעקוע הבא שלכם, זאת איתה תהיו שלמים באופן מלא.

ב-B7 קעקועים אנחנו לא משאירים אתכם לבד במהלך פרק ההחלמה שלאחר ביצוע הקעקוע או הפירסינג. צוות הסטודיו ילווה אתכם במהלך שלבי ההחלמה וכן יפרוט בפניכם את דרכי הטיפול עליהם בידכם להקפיד על מנת לאפשר לגוף להחלים באופן הטוב ביותר. גם אם אין לכם רעיון מגובש באופן מלא לקעקוע הבא שלכם, אל דאגה. הרגישו חופשי ליצור איתנו קשר דרך הטופס שבאתר, או פשוט לחייג אלינו ישירות ונתחיל ביחד את הדרך אל עבר הקעקוע או הפירסינג הבאים שלכם.

סטודיו B7 קעקועים ופירסינג שעות פתיחה:

ראשון – שישי: 10:00 – 20:00