החלוץ 101
באר שבע

B7 קעקועים | B7 Tattoo הוא סטודיו לקעקועים  הממוקם בבאר שבע, בעיר העתיקה ופעיל כבר כעשר שנים. המכון נמצא בבעלותו של דניס, מקעקע מוכשר המתמחה במגוון רב של סגנונות תוך כדי הקפדה בלתי מתפשרת על דיוק במהלך העבודה. דניס, בוגר החוג לאמנות באוניברסיטת בן גוריון בעיר, מאמין כי אין קעקוע שאינו בר ביצוע.

סטודיו B7 לקעקועים בבאר שבע  מבצע את ההליכים בו תחת תנאי סטריליים מוקפדים, זאת במטרה להקטין ככל הניתן את האפשרות לחוות זיהום וכן לאפשר לגוף להחלים במהירות ובדרך הנכונה ביותר. בסטודיו מודעים לקושי שמצוי בהחלטה הסופית על הקעקוע הנבחר, ומבטיחים לשבת אתכם ביחד ולתכנן את סקיצת החלומות לקעקוע הבא שלכם, זאת איתה תהיו שלמים באופן מלא.

דניס הוא צייר מוכשר  וכל הקעקועים הם פרי יצירתו. כשתגיעו לסטודיו קעקועים של דניס בבאר שבע , דניס יצייר עבורכם את הרעיון ולאחר מכן תצאו עם קעקוע מיוחד מדוייק ויחודי.

ב-B7 קעקועים באר שבע  אנחנו לא משאירים אתכם לבד במהלך פרק ההחלמה שלאחר ביצוע הקעקוע . צוות הסטודיו ילווה אתכם במהלך שלבי ההחלמה וכן יפרוט בפניכם את דרכי הטיפול עליהם בידכם להקפיד על מנת לאפשר לגוף להחלים באופן הטוב ביותר. גם אם אין לכם רעיון מגובן ש באופמלא לקעקוע הבא שלכם, אל דאגה. הרגישו חופשי ליצור איתנו קשר דרך הטופס שבאתר, או פשוט לחייג אלינו ישירות ונתחיל ביחד את הדרך אל עבר הקעקוע או הבא שלכם.

סטודיו B7 קעקועים רחוב החלוץ 101 באר שבע שעות פתיחה:

ראשון – שישי: 10:00 – 20:00