ברוכים הבאים לסטודיו ברק טאטו | Barak Tattoo, סטודיו מקצועי לאמנות הקעקועים הנמצא בקריות. הסטודיו ממוקם בקריית ביאליק  (רחוב הגפן 29) ופועל תחת ידיו הנאמנות של ברק, מקעקע אשר צבר את ניסיונו מידי האנשים המובילים בתחום הקעקועים בארץ. בסטודיו מושם דגש בלתי מתפשר על תנאי היגיינה ולצד הקפדה על סביבת עבודה נקייה, זאת במטרה להפחית ככל הניתן לסיכוי לחוות זיהום במהלך תקופת ההחלמה. במקום מתבצע שימוש בציוד חיטוי מתקדם ומחטי Cartige חד פעמיים.

במקום ניתן לבצע קעקועים מסוגים ומטכניקות שונות ומגוונות . בנוסף לכך, וגם אם אין לכם רעיון מגובש באופן מלא לקעקוע הבא שלכם, אתם מוזמנים להגיע אלי לסטודיו Barak Tattoo לפגישת ייעוץ. במהלך שיחה חברית אני בטוח שנצליח לתרגם את הרעיון שלכם משלב המחשבה אל שלב הסקיצה ועד לקעקוע המיוחל. אתם מוזמנים לפנות אלי דרך הטופס שבאתר, לצרף תמונה של קעקוע שאהבתם ונצא ביחד יד ביד אל הקעקוע הבא שלכם.

חשוב לי מאוד להכיר את הלקוחות שלי, מסיבה זו בדיוק בחרתי להקים את סטודיו הקעקועים שלי באווירה נעימה ומזמינה. הרגישו חופשי ליצור איתי קשר בנוגע לקעקוע הבא שלכם, דרך הטופס שבאתר או פשוט לחייג אלי לשיחה נעימה.