הדרך שלמה 65
תל אביב - יפו

אתם מוזמנים להכיר את סטודיו D.N.A tattoo art &gallery, אחד ממכוני הקעקועים המומלצים בתל אביב. שממוקם ברחוב סלמה 65 בתל אביב.

הסטודיו נפתח על ידי  טל סבח, אמן קעקועים בינלאומי, מתמחה בראליזם סוראליזם אוריינטלי.  טל יליד שנות ה80 התחיל לקעקע כבר בגיל 13, טרם תקופת הניידים והאינטרנט. הוא בנה מכונה פירטית (לא לנסות בבית) ממנוע של טייפ ועט והשתמש לקעקועים בדיו של עט. באותה תקופה הקעקועים בארץ היו נחלתם של עבריינים וקבוצות שוליים. טל התחבר אליהם וכך התחיל את דרכו כמקעקע. עם השנים התמקצע וצבר ניסיון, ללא לימודים מסודרים של ציור או קעקועים אבל עם הרבה אהבה לתחום. אהבה שהביא אותו לרמה בינלאומית וכיום הוא מתארח בכנסי קעקועים בינלאומיים באירופה וארצות הברית. בשל ההתמחות בקעקועי צבע ברמה גבוהה, פרסה את חסותה עליו, חברת קוונטום האמריקאית, חברת ענק לציוד וחומרי קעקועים.

הסטודיו החדש מעוצב בקפידה, נעים לשהייה תוך שמירה על אוירה אישית וחמה לכל מתקעקע ומתקעקע. בסטודיו נשמרת רמת ניקיון וסטריליזציה גבוהה לפי כל התקנים תוך שימוש בציוד חדיש ואיכותי ובחומרים ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא היום בשוק.

בסטודיו נפתחו לימודי קעקועים למקעקעים חדשים ולמקעקעים ותיקים יותר המעוניינים ללמוד טכניקות מיוחדות וייחודיות ושימוש בצבעים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם טל להסבר ועלויות קורס לימוד קעקועים במרכז.

שעות הפתיחה בסטודיו לקעקועים בתל אביב D.N.A tattoo art &gallery הן:

ימים א-ה: 11:00-21:00
ימי שישי:  11:00-16:00

יש לתאם הגעה מראש בטלפון.

D.N.A tattoo art &gallery כי קעקועים זה כבר מאיתנו.