סטודיו Dimtattoo קעקועים הוא מכון קעקועים בצפון הממוקם בקריית ביאליק. הסטודיו מנוהל בידי דימה, אמן מומחה בעל שנות ניסיון רבות בעולם אמנות הקעקועים. סגנונות ההתמחות של המכון הנם מגוונים ונעים החל מקעקועים קטנים ופשוטים באופן יחסי, ועוד לעבודות ראליסטיות מורכבות אשר דורשות שעות עבודה רבות לצד דיוק בלתי מתפשר.

סטודיו דימטאטו שם לעצמו מטרה והנה לעבוד אך ורק תחת תנאי הסטריליות המוקפדים ביותר. הליך ביצוע הקעקוע מחייב משטח עבודה נקי, לצד כמובן שימוש אך ורק בציוד מחוטא ומאושר לשימוש, וזאת על מנת להפחית ככל הניתן את הסיכון לחוות זיהום במהלך העבודה וכן בתקופת ההחלמה שלאחריה. אנו, בסטודיו Dimtattoo מודעים להתלבטות הגדולה שיש בצד הבחירה בקעקוע, פשוט מאחר ומדובר על החלטה לכל החיים. צוות הסטודיו מזמין אתכם להגיע לפגישת ייעוץ, ללא כל עלות או התחייבות מצדכם, להכיר אותנו ולהתחיל לבנות יחד את סקיצת החלומות שלכם. אם אתם מחפשים אחר סטודיו קעקועים מומלץ בקריות, ואיכות העבודה עומדת לנגד עינכם, תרגישו חופשי ליצור איתנו קשר.

גם אם אין לכם רעיון מגובש באופן מלא בקשר לקעקוע הבא שלכם, נשמח לבצע את תהליך החשיבה יחד אתכם. כתבו לנו דרך הטופס שבאתר, בצירוף קובץ תמונה עם סגנון שאהבתם (אם יש לכם – לא חובה), ונחזור אליכם עוד היום. הגיעו אלינו לפגישה, ותגלו אווירה נעימה, חמה ומלאת מקצועיות.