לוגו דובדבן קעקועים

דובדבן קעקועים הנו סטודיו מקצועי לקעקועים בחיפה, אשר נוסד ונחנך ב-01.01.2016 ע"י המקעקע רון מליכסון מאלדונדו.

זה העסק העצמאי הראשון של רון, אשר מקעקע משנת 2005. בעבר עבד רון בסטודיו Art Tattoo בגרנד קניון במשך שש שנים (במצטבר). שנתיים נוספות עבד רון אצל המקעקע ילון אוחיון שבמרכז הכרמל, ולאחר מכן, במשך שנה וחצי, היה שותף בסטודיו "לזה טאטו" ביחד עם המקעקע לירון לזרסקו. במשך חצי שנה נוספת עבד כפרילנסר שמתארח בסטודיואים שונים ברחבי הארץ.

רון התחיל את לימודי אמנות הקעקועים בשנת 2005 אצל המקעקע ויקטור גור, אך השתלם אצל מקעקעים שונים בישראל ונכנס למגוון גדול של סגנונות. את ההשפעה וההשראה הגדולה ביותר קיבל מהמקעקע אמיר בלום, הבעלים של "סקין ליין" קעקועים בכפ"ס.

את הסטודיו  Doovdevan Tattoo Shop | דובדבן קעקועים הוא הקים בהשראת חנויות הקעקועים בארה"ב של שנות ה-50'. רון הושפע רבות ממקעקעים גדולים בעבר כמו Sailor Jerry Collins, Don Ed Hardy, Stonet St. Clair, Bert Grimm, Lille Tuttle, Sailor Jerry Swallow, לצד מקעקעים מודרניים כמו Myke Chambers, Don Chuck Carvalho, Miss Arianna, Eli Quinters, Steve Boltz ו-Bert Krak.

בהשראתם, הסגנון המועדף על רון הוא ה"אולד סקול" (Traditional) והסגנון היפני.

מכשור מקצועי, נקי וסטרילי, קווים בולטים, צבעים חזקים, עבודה נקייה, מהירות, עדינות, התחשבות, יחס אישי טוב ואווירה כיפית ונעימה – כל אלו מאפיינים את רון ואת סטודיו דובדבן קעקועים. במידה ואתם מחפשים אחר סטודיו קעקועים מומלץ בחיפה, זה הפועל תחת הסטנדרטים הגבוהים ביותר, אתם מוזמנים להגיע לסטודיו, לחוות בעצמכם את הריגוש שבעשיית קעקוע חדש בתנאים הטובים והנקיים ביותר!