טל. במכון : 0723384113
רמבם 22
תל אביב
Dot Ink Tattoo – דוט אינק קעקועים ופירסניג בתל אביב
4.22 | 23 דירוגים

סטודיו מקצועי לקעקועים בתל אביב Dot Ink Tattoo מנוהל בידי שימי מועלם, אמן אשר מתמחה במגוון רחב ומעניין של סגנונות קעקועים. חושבים על הקעקוע הבא שלכם? אנו בסטודיו דוט אינק טאטו נשמח לסייע לכם בכל שלבי ההליך, החל מבנייה משותפת של סקיצה ייחודית עבורכם ועד ביצוע קפדני ובלתי מתפשר של העבודה הסופית.

העבודה בסטודיו מתבצעת תחת תנאים היגייניים קפדניים, וזאת על מנת למנוע כל סיכון לחוות זיהום במהלך העבודה, וכזה אשר בידו לגרום לפגיעה עתידית בנראות הקעקוע וכן לקשיים במהלך פרק ההחלמה הנדרש. גם אם אין לכם ממש רעיון מגובש, אתם מוזמנים אלי לסטודיו ברוחב רמב"ם 22 (במדרחוב) ויחד נתרגם את המחשבות שלכם לכדי סקיצה מוגמרת, וכזאת עמה תהיו שלמים באופן מוחלט.

אני בהחלט יודע את המחשבות שמלוות את ההחלטה לעשות קעקוע, ומאמין בחיבור אישי שבין מקעקע למתקעקע, וזאת על מנת להגיע לידי התוצאה עמה תהיו מרוצים מעל הראש. אני מזמין אתכם לשלוח לי קובץ תמונה עם קעקוע שאהבתם, וליצור איתי קשר דרך הטופס שבאתר, או פשוט להרים לי צלצול.

קורס לקעקועים בתל אביב – דוט אינק בית ספר למקעקעים מוכשרים , צרו קשר לפגישת יעוץ ולבדיקת התאמתכם. אם אתם יצירתיים בואו להיות הדור הבא של המקעקעים בישראל, צרו קשר

שעות פתיחה:

א-ה 10:00-20:00

ו- 10:00- 14:00

0723384113