רמבם 22
תל אביב

סטודיו מקצועי לקעקועים בתל אביב Dot Ink Tattoo מנוהל בידי שימי מועלם, אמן אשר מתמחה במגוון רחב ומעניין של סגנונות קעקועים. חושבים על הקעקוע הבא שלכם בתל אביב? אנו בסטודיו דוט אינק טאטו ברחוב שנקין פינת הרמב"ם נשמח לסייע לכם בכל שלבי ההליך, החל מבנייה משותפת של סקיצה ייחודית עבורכם ועד ביצוע קפדני ובלתי מתפשר של העבודה הסופית.

בסטודיו לקעקועים ופירסינג  הממוקם במרכז הארץ  יקבל את פניכם אדיר , מנהל הסטודיו שילווה אתכם החל מרגע בחירת הקעקוע בניית הסקיצה עם המקעקע וגם בשלבי התהליך. "

כל לקוח מקבל את מלוא הסבלנות ומאה אחוז דיוק" – אומר אדיר. "המקעקע צריך לאכול טוב, להיות נינוח, לישון טוב בלילה ולהיות ערני " אומר שימי מועלם , מקעקע כבר עשור , שימי , מקעקע עדין , חייכן וסובלני יחד עם זאת מקעקע בחד עליון , מומלץ להתייעץ עם שימי לפני הקעקוע הבא שלכם.

העבודה בסטודיו מתבצעת תחת תנאים היגייניים קפדניים, וזאת על מנת למנוע כל סיכון לחוות זיהום במהלך העבודה, וכזה אשר בידו לגרום לפגיעה עתידית בנראות הקעקוע וכן לקשיים במהלך פרק ההחלמה הנדרש. גם אם אין לכם ממש רעיון מגובש, אתם מוזמנים אלי לסטודיו ברוחב רמב"ם 22 (במדרחוב) ויחד נתרגם את המחשבות שלכם לכדי סקיצה מוגמרת, וכזאת עמה תהיו שלמים באופן מוחלט.

אני בהחלט יודע את המחשבות שמלוות את ההחלטה לעשות קעקוע, ומאמין בחיבור אישי שבין מקעקע למתקעקע, וזאת על מנת להגיע לידי התוצאה עמה תהיו מרוצים מעל הראש. אני מזמין אתכם לשלוח לי קובץ תמונה עם קעקוע שאהבתם, וליצור איתי קשר דרך הטופס שבאתר, או פשוט להרים לי צלצול.

קורס לקעקועים בתל אביב – דוט אינק בית ספר למקעקעים מוכשרים , צרו קשר לפגישת יעוץ ולבדיקת התאמתכם. אם אתם יצירתיים בואו להיות הדור הבא של המקעקעים בישראל, צרו קשר

tel aviv best tatoo

 

שעות פתיחה:

א-ה 10:00-20:00

ו- 10:00- 14:00