טל. במכון : 072-3384100
יפו - תל אביב
סטודיו דומיה dumiya – סטודיו לקעקועים בתל אביב,  ממוקם בצפון יפו סמוך לים ולשוק הפשפשים.
השם דומיה, מצביע על הקונספט הייחודי של הסטודיו – סטודיו פרטי, איש ושקט תוך יצירת סביבה אינטימית בטוחה בין המקעקע למתקעקע. המקעקעים בסטודיו, שירן וארטיום קורורוב, מאמינים שלסביבת העבודה השלכה גדולה על תהליך העבודה והתוצאה הסופית של הקעקוע ולכן יצרו סביבה אידאלית ורגועה הן ללקוחותיהם והן להם כמקעקעים ליצירת אומנות קעקועים מושלמת.
כל לקוח מקבל את מלוא תשומת הלב ולכן, בחרו שירן וארטיום, לבצע בכל יום קעקוע אחד בלבד. כל תהליך היצירה והעבודה מול הלקוח בסבלנות, נעימות ומתן תשומת לב לכל הפרטים הקטנים. הלקוח הוא במרכז ועבודת אומנות הקעקועים לצידו.
לסטודיו דומיה, קעקועים באזור המרכז, שני מקעקעים, כאמור. לשניהם סגנון ייחודי משלהם וניתן לומר בפה מלא, סגנון ייחודי בארץ בכלל.
ארטיום קורובוב, מקעקע בעל ותק של מעל ל-4 שנים מבצע לרוב עבודות גדולות ומורכבות הסגנון המיוחד שלו הוא גרפי-אוונגרדי, עבודות בצבע ושחור ואפור ועבודות אבסטרקט (מופשטות).
שירן, היא מקעקעת בעל וותק של מעל 3 שנים בתחום הקעקועים, סגנונות עבודותיה הם בעיקר רישום (סקצ'), שחור בשילוב טקסטורות צבע וסגנון גרפי.
יחד הם ייצרו סטודיו לאומנות הקעקועים ייחודי בארץ, מבחינת הקונספט שלו וסגנונות הקעקועים שנוצרים שם.
כמובן, שהסקיצות מעוצבות בשיתוף פעולה מול הלקוח ומקועקעות פעם אחת בלבד.
סטודיו דומיה, שומר על רמת סטריליזציה גבוהה במיוחד תוך שימוש בחומרים איכותיים ובציוד חדיש. בסיומו של כל קעקוע מקבל המתקעקע הדרכה מפורטת לגבי אופן הטיפול בקעקוע עד להחלמתו. שירן וארטיום עומדים לרשותכם, בכל תקופת ההחלמה, להתייעצות ושאלות בנוגע לקעקוע החדש.
שעות פתיחת הסטודיו הן:
ימים א-ה: 12:00-19:00
יש לתאם הגעה טלפונית או דרך יצירת הקשר באתר.
בשל הקונספט הפרטי של הסטודיו, לא יתקבלו לקוחות , ללא תיאום מראש.
סטודיו לקעקועים דומיה dumiya , יצירה שקטה ורגועה היא יצירה מושלמת!