טל. במכון : 072-3384026
בוגרשוב 52 פינת פינסקר
תל אביב

Dynamo Tattoos & body piercing סטודיו שמביא את בשורת הקעקועים לתל אביב.

העיר תל אביב, היושבת במרכז הארץ, הפכה לא מכבר לבירת הקעקועים של ישראל. בעיר מבחר גדול מאוד של מכוני קעקועים ברמות שונות, העוסקים בסגנונות קעקועים שונים ובתחומים שונים של בודי ארט כגון פירסינג, צילוקים והשתלות. יחד עם זאת, ניתן לסמן בעיר מספר קטן של מכוני קעקועים מובילים שהצליחו להביא את רמת עבודותיהם ואת מגוון השירותים שהם מעניקים בסטודיו לרמה בינלאומית איכותית. אחד ממכוני הקעקועים המומלצים שהגיעו לרמה כזו הוא סטודיו דינמו!

דורי דינמו, בעל הסטודיו מוותיקי המקעקעים בארץ, התחיל את דרכו לפני כ-20 שנה בחו"ל במזרח. בשנת 2006 חזר לארץ ופתח את הסטודיו הראשון שלו בעירו – ראשון לציון. בשנת 2011 העביר את הסטודיו שלו ללב תל אביב לרחוב בוגרשוב, במרכז העיר, והביא את בשורת הקעקועים לעיר. באמצעות סגנון ייחודי, יחס אישי וסבלני ללקוחותיו והבאה של צוות מוכשר, הפך את הסטודיו לאחד המובילים והמבוקשים בעיר תל אביב.

הצוות המסור והמעולה של סטודיו דינמו יעצב עבורכם קעקועים על פי דמיונכם או יקעקע עבורכם סקיצה מוכנה שתביאו אתכם. המקעקעים עובדים בסגנונות שונים ולכן כל לקוח יכול למצוא את הסגנון שאליו הוא מתחבר ואוהב.
אנו שמחים להציג בפניכם את הצוות עם התמחות הקעקועים של כל אחד:

דורי דינמו – בלאק וורק, גאומטרי, אורנמנטל, מנדלות
ויקטור גרינברג – יפני, אולד סקול, טרדישיונל, קליגרפיה, בלאק וורק
ג'קה סרנצ'נקו – סקצ', טראש פולקה, בלאק וורק
דניס גריגוריב – סקצ', פנטזיה, איוול, ניו אייג'
איתי חרומוי – אולד סקול
בנוסף לנבחרת הזו, מזמין הסטודיו, מידי שנה, מקעקעים מובילים מחו"ל, להתארח בסטודיו.
כל צוות המקעקעים והפירסרים בסטודיו, שומר על רמת סטירליזציה גבוהה במיוחד תוך שימוש בחומרים איכותיים וציוד חדיש. בסטודיו דינמו קעקועים בתל אביב מקפידים להשתמש בצבעי דיו לקעקועים, שלא נוסו על בעלי חיים. עובדה שהעניקה לו את תו ה- Vegan Friendly הראשון בישראל