טל. במכון : 072-3384024
חיפה

אמן הקעקועים אמיל קופרמן. תזכרו את השם!

באזור הצפון ובמיוחד בעיר חיפה, התגלו בתקופה האחרונה אמני קעקועים טובים ומוכשרים שמעוניינים לפתח את סצנת הקעקועים בעיר ולא לעבוד באזור המרכז. העניין הגביר את פתיחתם של מכוני קעקועים בחיפה, מכונים איכותיים שאינם נופלים מדומיהם במרכז. יחד עם זאת רבים מאנשי הצפון אינם מעוניינים להרחיק עד למרכז הארץ כדי להתחדש בקעקועים באיכות טובה ומקצועית ולכן הימצאותם של מכוני קעקועים בחיפה ובצפון מעניקים להם מענה טוב, קרוב, איכותי ומקצועי

בגדר תגלית כזו של אמן קעקועים מוכשר, אפשר בהחלט להציג את אמיל – מקעקע צעיר ומבטיח המתמחה בראליזם שחור לבן, דארק ראליזם ודוט וורק. הוא ישמח לעצב עבורכם סקיצה מקורית ואישית או לקבל סקיצה שתביאו אתכם.

אמיל מקעקע בסטודיו פרטי באווירה חמה וסבלנית תוך שמירה על רמת סטריליזציה גבוהה ביותר, שימוש בציוד מקצועי ובחומרי דיו איכותיים. הוא מלווה את לקוחותיו משלב בחירת הסקיצה, דרך המיקום הנכון, עבודה איכותית ומדויקת ועד הסבר מפורט על אופן הטיפול הנכון בקעקוע והמלצה על תכשירים מתאימים.

בעבודותיו של אמיל ניכרת השקעה רבה, טכניקה ברמה טובה מאוד והתמקצעות בסגנונות מסוימים המאפשרים לו לבצע את הקעקוע באופן מושלם.

אמיל עובד בימים ראשון עד חמישי וניתן להגיע אליו לאחר תיאום פגישת ייעוץ מראש מלבד.

אז כמו שכבר ציינו … Emil Kuperman, תזכרו את השם! כוכב עולה!

יש בצפון סטודיו לקעקועים מעולה!