טל. במכון : 072-2785672
הרשנזון 55
רחובות

סטודיו גאנש קעקועים | Ganesh Tattoo הינו מכון קעקועים מקצועי. סטודיו גנאש קעקועים הוקם בידי האמן טל סיסו, בעל אהבה גדולה לתחום לצד ניסיון בן חמש שנים בעולם הקעקועים. טל מתמחה במגוון רחב של סגנונות קעקועים אך בליבו מקום מיוחד לסגנונות יפנים ואולד סקול. הסטודיו פועל ברישיון משרד הבריאות ובהמשך לכך חרט על דגלו לעבוד אך ורק תחת סטנדרטיים היגיניים קפדניים באופן שאינו מתפשר. אנו בהחלט מודעים לחשיבות העצומה של הקפדה על סביבת עבודה ונקייה, על כן אנו בוחרים שלא להתפשר בעניין הכה קריטי הזה. כיום בסטודיו גנאש מתבצעת הכשרה של מקעקעת נוספת, אשר בעתיד הקרוב תצטרף לנבחרת המקעקעים שבמקום.

אנו בהחלט מודעים לקושי המצוי שבבחירת סקיצת הקעקועים המושלמת, זו אשר עתידה לעטר את גופכם למשך שנים ארוכות ועמה תרגישו שלמים. גם אם נראה כי לעולם לא תצליחו להגיע לידי הבחירה עמה תהיו שלמים באופן מלא, אני מבטיחים כי לא כך הדבר. אנו מזמינים אתכם אלינו לשיחה נעימה + קפה, במהלכה תפרטו בפנינו בדיוק את שעל לבכם ואנו נדאג להתאים עבורכם את העיצוב במושלם.

אתם מוזמנים להגיע אלינו לסטודיו Ganesh Tattoo לפגישת היכרות, ללא התחייבות. אל תרגישו לא בנוח עם העובדה שאתם מגיעים "בידיים ריקות" ובלי כיוון כללי לקעקוע הבא שלכם. זהו בדיוק תפקידנו – לתרגם את המחשבות שלכם לדיו. במידה ויש בידכם עיצוב על פיו אתם מעוניינים לבנות את הקעקוע הבא שלכם, אתם יכולים לצרפו כקובץ ישירות דרך הטופס שבעמוד זה. בינתיים, הסתכלו בעבודות שלנו והרגישו בנוח פשוט להרים לנו טלפון, אנחנו נשמח להכיר אתכם.