טל. במכון : 072-3384065
הנחושת 3
תל אביב (בניין B
קומה 3)

הסרת קעקועים? או טשטוש קעקוע לפני ביצוע הקאבר – כל הפרטים כאן :

רוצים לעשות קאבר לקעקוע ? לפני הקאבר – תחשבו על כמה טיפולי טשטוש טובים- מדוע? כי אם אתם רוצים קאבר מושלם, אתם חייבים לקרוא את ההמשך.

במרכז הרב תחומי לטיפולים בלייזר ואסתטיקה H.CLINIC אנו מאמינים כי יש להתאים את הטכנולוגיה למטופל ולסוג הטיפול אותו אנו מבצעים לקבל תוצאות מושלמות – על כן אנחנו מרכז רפואי ייחודי.

H.CLINIC הוא מרכז רפואי ייחודי המשלב מגוון טכנולוגיות לייזר מהטובות ביותר שיש בשוק ביחד עם צוות רופאים ומומחים מהטובים ביותר שיש בישראל.

H.CLINIC מסיר ומטשטש קעקועים באמצעות מכשיר הלייזר המתקדם PICOWAY.

הסרת הקעקועים בטכנולוגיה הטובה בעולם PICOWAY, מפרקת את הקעקוע לחלקיקים זעירים באמצעות פולסי לייזר מהירים ביותר מאפשרת לך להיפרד מהקעקוע ביעילות וללא תופעות לוואי.

המערכת שלנו כה מתקדמת כך שהמחקרים הקליניים מראים ש ה-PICOWAY  מסיר קעקועים כהים וצבעוניים ביעילות רבה יותר, ואף מסוגל להסיר אותם בהרבה פחות זמן.

היתרונות בטיפול ב PICOWAY

* הסרת קעקועים לא רצויים – גם קעקועים צבעוניים וקעקועים עמידים אשר טופלו בלייזר אחר

* הסרה לאחר מספר מועט של טיפולים

* תוצאות טובות יותר מטכנולוגיות לייזר אחרות

* נוחות טיפול אופטימלית

* הסרת הקעקוע בלייזר מתאימה לכל סוגי הקעקועים ומאפשרת הסרה שלהם לצמיתות לאחר מספר טיפולים

הסבר על התהליך

התהליך הוא קצר יותר ויעיל ובתוך סדרה של מספר טיפולים הצבעים הולכים ודוהים עד לתוצאה הרצויה. מספר הטיפולים תלוי במאפיינים שונים של הקעקוע:  כמות הצבע, סוג הצבע, עומק הקעקוע בעור, אזור הקעקוע בגוף, צבע העור והגיל.

הסרת הקעקוע מתבצעת ברמה מקצועית גבוהה , תוך הקפדה על סטריליזציה מלאה.

שילוב הטכנולוגיות הטובות ביותר עם צוות המומחים עם וותק משותף של עשרות שנים נותן ללקוחות שלנו חוויה אחרת, שונה המאפשרת לנו לתת ללקוח את התוצאה הטובה ביותר האפשרית.

אנחנו מציעים מחירים תחרותיים והטבות ייחודיות לגולשי inkme.