הרב יצחק ידידיה פרנקל 4 ‏תל אביב-יפו‏

סטודיו לקעקועים אינק דונקי בתל אביב Ink Donkey Tattoo  בניהולו של אלכס פירסוב ואלכסיי זמוטבסקי, הממוקם בתל אביב ברחוב ידידיה פרנקל 4, מתמחה באמנות הקעקועים למעלה מ-15 שנים. לשניים ניסיון רב באמנות הקעקועים, ויחד שמו לעצמם דגש להקים ולתחזק סטודיו ברמה גבוהה וחסרת פשרות, הן מבחינת איכות העבודה והן מבחינת סטריליות והיגיינה, שימוש אך ורק בציוד ובדיו אשר מאושרים על ידי משרד הבריאות.

סטודיו אינק דונקי מציע מגוון רחב ומעניין של סקיצות לקעקועים, ייחודיות לאמני המקום אשר הושקעו בהן מחשבה רבה, סגנונות בהם בולט הסטודיו ומדובר בכל חלקי ישראל בשל עבודות יוצאות דופן –  יפני, טרדישיונאל, ניאו טרדישיונאל, בלקוורק,דוטוורק, גיאומטרי, ריאליסטי ותמיד תמיד  עושים הכל  טוב ובאהבה 🙂

במכון הקעקועים אינק דונקי בתל אביב – תמצאו שבעה אמנים שונים המתמחים במגוון רחב של סגנונות , החל מיפני ועד לקעקועי צבעי מים משוגעים , כשתגיעו אלינו ובקבלה נבין מהו סגנון הקעקוע  אליו אתם מייחלים , נתאים לכם את המקעקע המושלם עבורכם. כל המקעקעים בסטודיו וותיקים וכל אחד מהם אמן מוכשר לכשעצמו , סטודיו אינק דונקי תמיד אסף אליו את המקעקעים המוכשרים ביותר בישראל.

בנוסף לכך, ניתן ליהנות במקום גם מסקיצות בעיצוב אישי המתקבלות תוך כדי ישיבה ומחשבה משותפת עם אחד מאמני הסטודיו. אלכס ואלכסיי ילוו אתכם בסבלנות לא מתפשרת, החל מהצעד הראשון שתדרכו בסטודיו, ההגעה לידי הסקיצה המושלמת ועד עשיית הקעקוע בשעה טובה. בנוסף לכך, ומיד בתום העבודה, נפרוט בפניכם טיפים והוראות הנוגעות למשך ההחלמה שלאחר הקעקוע, חלק חשוב ביותר אליו אתם חייבים להיות מודעים.

חשוב להדגיש, אנו בסטודיו אינק דונקי קעקועים תל אביב Ink Donkey Tattoo רואים את עשיית הקעקוע כמסע, וכזה המחייב הכנה מוקפדת אותה נשמח לספק לכם באהבה. העבודה בסטודיו מתבצעת בתנאים הסטריליים והמוקפדים ביותר, וללא כל פשרה. סטודיו אינק דונקי בתל אביב מורכב מאמנים מובילים בתחום, שחיים ונושמים את אמנות הקעקועים .במידה ואתם מחפשים מכון או סטודיו איכותי לקעקועים אין לכם מה להתלבט, סטודיו אינק דונקי הוא המקום בשבילכם. אם אתם חולמים לעשות קעקועים אבל אין לכם ממש רעיון מגובש, אל תרגישו מבולבלים מדי, זה קורה לכולם. גם אם יש לכם איזשהו רעיון כללי, או גם אם אין, תגיעו אלינו לסטודיו לשיחה ואנחנו יחד נגיע לסקיצה שמתרגמת בצורה הטובה ביותר את החלום שלכם. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, ואף לצרף תמונה של קעקוע או סקיצה שאהבתם ויחד נצא לדרך.

אינק דונקי – מכון לקעקועים ופירסינג בתל אביב מומלץ אינקמי 2018

שעות פתיחה :

ימים א- ה 11:00- 21:00

יום ו – 11:00- 17:00

רחוב ידידיה פרנקל – תל אביב