הרצל 203
רחובות

 

הסניף נסגר – למקעקעים ופירסינג מומלצים ברחובות ליחצו 

 

ברוכים הבאים לאינק מאניה, סטודיו לקעקועים ופריסינג ברחובות, ברחוב הרצל 203. המקום הוא מכון מקצועי לאמנות הגוף, אשר מתמחה במגוון גדול של סגנונות קעקועים לצד פירסינג. הסטודיו ממקום בלב שדרת הפאבים של העיר רחובות, פועל גם במהלך הלילה, נתון אשר בהחלט מייחד אותו לעומת מכוני קעקועים האחרים שבאיזור.

סטודיו אינק מאניה ברחובות Ink Mania מונה 7 אנשי צוות, בינם מקעקעים מנוסים, פירסרים מומחים וציירים מן המדרגה הראשונה שישמח ליצור עבורכם את סקיצת החלומות שלכם, ומציע לכם, החולמים על הקעקוע הבא שלכם, מגוון גדול ומעניין של סגנונות קעקועים בעיצוב אישי, הישר מידם של אמני המקום המוכשרים. גם אם אין לכם רעיון מגובש במאה אחוז בדבר הקעקוע הבא שלכם, אתם מוזמנים להגיע לפגישה אישית עם אחד מאמני המקום, במטרה ליצור עבורכם סקיצה ייחודית ובעיצוב אישי. אנו מודעים בהחלטה לתחושות שמתלוות לקעקוע חדש, להתלבטות ולחוסר הוודאות שלבטח מצויה בלבכם, על כן מבטיחים לנהוג בסבלנות בלתי מתפשרת בדרך להבנת המחשבה שלכם, עד אשר נגיע לידי הסקיצה הסופית עמה תהיה שלמים לחלוטין.

סטודיו אינק מאניה קעקועים שם לעצמו דגש שהינו לעשות שימוש אך ורק בצבעים וציוד מובחרים, מידי חברות בינלאומיות מובילות. אנו שומרים על כללי סטריליזציה לכל אורך הליך העבודה, לצד שימוש חד פעמי במחטים ובציוד המחייב חיטוי. מיד לאחר סיום הקעקוע, העבודה שלכם מתחילה עם טיפול ראוי ביצירה החדשה. צוות הסטודיו יפרוט בפניכם את הדרך בה יש לנהוג בקעקוע החדש, במטרה לאפשר לו להחלים באופן הטוב ביותר ועל מנת להקטין ככל הניתן את הסיכוי לחוות זיהום בעקבות העבודה.

בסטודיו תוכלו להנות גם מכל מגוון הפירסינג – באינק מאניה יש פירסר מוכשר ומיקצועי העונה לשם שי, אשר ילווה אתכם מראשית התהליך ועד סופו, יסביר כיצד לטפל בעגיל ויקשט אתכם בעדינות ובמקצועיות .

מחיר פירסינג

 1. הליקס Helix – ש"ח 120
 2. טרגוס Tragus – ש"ח 120
 3. אינדסטריאל Industrial – ש"ח 160
 4. סנאג Snug – ש"ח 150
 5. אורביטל Orbital – ש"ח 140
 6. אאוטר קונצ' Outer Conch – ש"ח 140
 7. תנוך Lobe – ש"ח  80
 8. אנטי-טרגוס Anti-Tragus  – ש"ח 120
 9. אינר קונצ' Inner Conch – ש"ח  150
 10. דייט' Daith – ש"ח 180
 11. הליקס קדמי Forward Helix – ש"ח 120
 12. רווק Rook – ש"ח 180
 13. פיטמה Nipple – ש"ח 160
 14. טבור Belly Button – ש"ח 140
 15. לשון Tongue – ש"ח 130
 16. אף Nose – ש"ח 120
 17. גבה Eyebrow – ש"ח  120
 18. שפה Lip- ש"ח  130

סטודיו Ink Mania Tattoo ברחובות מזמין אתכם לשעריו, ולהכיר את עולם הקעקועים והפירסינג כמו שמעולם לא הכרתם. גם אם אין לכם רעיון מגובש בראש, תרגישו חופשי ליצור איתנו קשר דרך הטופס המצורף לעמוד זה, ונחזור אליכם עוד היום במטרה לקבוע פגישת ייעוץ והכוונה לקראת הקעקוע הבא שלכם. אתם יכולים גם לצרף קובץ תמונה עם קעקוע סקיצה שאהבתם, ואת הסקיצה שלכם נבנה על פיה.

סטודיו אינק מאניה רחובות Ink Mania שעות פתיחה:

ראשון – חמישי: 23:00 – 12:00

שישי: 17:00 – 12:00