עולי ציון 6 תל אביב-יפו

Inkomania center, סטודיו לקעקועים בתל אביב.

עולם הקעקועים הולך ומתפתח בארץ ובעולם כולו. מתחום ששויך לעבריינים ולקבוצות שוליים, הוא הפך להיות תחום אומנותי ברמה הגבוה ביותר. באומנות הקעקועים מתייחסים לאובייקטים המצוירים, אך גם לגוף האדם ולתנועה הממדית שלו. כך, למעשה, נוצרו מגוון ענק של סגנונות קעקועים שהפכו לאומנות גוף של ממש.

את אינקומאניה , הקים אלכסיי, מקעקע ותיק, בעיר אילת, בשנת 2013 ולאחרונה הקים סניף נוסף בתל אביב למתן מענה לקעקועים במרכז הארץ.

אלכסיי עוסק בתחום הקעקועים למעלה מ-8 שנים, אך אהבתו לאומנות ולציור החלה עוד הרבה שנים קודם לכן. הוא עסק בעברו באדריכלות ובעיצוב כלי כסף. אך החליט להתחיל לקעקע את יצירותיו על גבי גופם של לקוחותיו.

אלכסיי, התמקצע במגוון שיטות קעקועים ובמגוון סגנונות אך הוא אוהב לקעקע בעיקר  בסגנון הטראש, דוט-וורק, אולד סקול, גיאומטרי וסקץ'

בסטודיו אינקומאניה  מאמינים בחדשות ומקוריות ללא פשרות ובהתאמה של כל קעקוע לרצונו ולאישיותו של כל לקוח ולקוח. לפני ביצוע כל קעקוע מוקדש זמן לתכנונו הגרפי ומיקומו הפיזי בגוף, על מנת להגיע לתוצאה לא פחות ממושלמת. צוות הסטודיו מלווה כל לקוח משלב הבנת הרעיון, דרך בניית סקיצה מקורית, התאמה וביצוע תוך מתן חווית שירות מקצועית ונעימה.

בסטודיו אינקומאניה סנטר שומרים על רמת סטריליזציה גבוהה ביותר, שימוש בציוד חדיש ובחומרים איכותיים ללא פשרות. בסיום עבודת הקעקוע תקבלו הסבר מקיף ומפורט על אופן הטיפול בקעקוע להחלמה טובה ומהירה. הסטודיו יעמוד לרשותכם בכל שאלה לאורך תקופת ההחלמה.

בסטודיו גם צוות פירסרים מקצועיים עם מגוון רחב של תכשיטי גוף מדהימים, לבחירתכם.

שעות הפתיחה בסטודיו אינקומאניה סנטר בתל אביב הן:
ימים א-ה': 10:30 עד 20:00
ימי ו': 10:30 עד 16:00
ימי שבת: בתיאום מראש

יש לתאם הגעה מראש טלפונית.

Inkomania center, אומנות גוף, איכות ומקצועיות!