סטודיו אינקפונייט INKpoint לקעקועים ופירסינג בבאר שבע הממוקם בקניון שאול המלך נפתח ע"י נתן ואוסקר ,שני אחים. נתן מקעקע בעל ניסיון רב בתחום הקעקועים ,התחיל את דרכו במרכז הארץ ומשם עבד בכמה מכונים קעקועים ברחבי הארץ והעולם,  אוסקר אחיו של נתן מקעקע מומלץ ומוכר בכל העיר באר שבע והדרום מתמחה במגוון רב של סגנונות ויד חופשית , שני האחים שהגשימו ומגשימים  את חזונם כאמנים , נוסעים ברחבי הגלובוס על מנת להתמחות בסגנונות שטרם נראו כמותם בישראל.

בסטודיו מקפידים על רמת סטריליות יוצאת דופן , ליווי אישי וקרוב של המקעקע לאורך כל החשיבה והביצוע וכמובן ההחלמה,  הנכם מוזמנים לבוא וליהנות מאווירה נעימה ,ועיצוב אישי וייחודי של סקיצות לכל מבקר. בסטודיו אינקפוינט ניתן לבצע פירסינג מכל הסוגים, אשר גם הם כמובן תחת תנאים סטריליים קפדניים.

ביוני 2016 הצטרף לסטודיו מקעקע חדש ונמרץ בעל דמיון עשיר ומפותח  העונה לשם יוהנדריי, ומחכה כבר לעטר את גופכם. גם אם אין לכם רעיון מגובש באופן מלא לקעקוע הבא, אלא רק רעיון מופשט בדמיון, אנו מזמינים אתכם אלינו לסטודיו וליצור יחד את סקיצת החלומות שלכם. תנו לצוות שלנו ללוות אתכם באופן אישי, תוך כדי מחשבה משותפת ולאפשר לכם לצעוד במסלול אל הקעקוע הבא שלכם תוך כדי ביטחון רב. יחס חם, סבלנות והבנה הן אמות המידה על פיהן אנו פועלים. מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך טופס צור הקשר שכאן, או פשוט להרים לנו טלפון ישיר לסטודיו, אנחנו כבר מחכים לראות אתכם.