החלוץ 113
באר שבע

סטודיו ג'ליפיש טאטו Jellyfish Tattoo הינו סטודיו לקעקועים בדרום הממוקם בבירת הנגב של ארצנו היפה, באר שבע. סטודיו ג'ליפיש טאטו נפתח בשנת 2011 ע"י אלירן נווה, אמן בעל ניסיון רב בעולם אמנות הקעקועים והפירסינג. אלירן החל את קריירת הקעקועים והפירסינג בשנת 2006 באזור המרכז שם למד, התמחה והתמקצע בעולם אמנות הקעקועים על בוריו.  בשנת 2010 עבר אלירן לארצות הברית שם התארח ועבד בשניים ממכוני הקעקועים המתקדמים והמובילים בעיר בטקסס. לאחר מכן החליט אלירן להגשים את החזון ולפתוח סטודיו בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אלא אשר ספג במהלך שהותו בארה"ב, בבירת הנגב, באר שבע. כיום, הסטודיו בניהולו מתמחה באומנות הקעקוע והפירסינג כאשר כל אלו מתבצעים בחלל סטרילי, חמים ומזמין. אנו בסטודיו ג'ליפיש טאטו קעקועים מתמחים במגוון גדול ומעניין של סגנונות קעקועים מהם תוכלו להתרשם, וכן כמובן בביצוע של סקיצות אישיות על פי דרישת הלקוח.

בסטודיו מתבצעת הקפדה בלתי מתפשרת על סביבת עבודה היגיינית, וזאת במטרה לאפשר לעבודה להתנהל תחת התנאים הגבוהים ביותר, במטרה להפחית ככל הניתן את האפשרות לחוות זיהום באזור הקעקוע במהלך העבודה, וכן במהלך תקופת ההחלמה הקריטית שלאחריה. סטודיו ג'לי פיש קעקועים ב"ש Jellyfish Tattoo מזמין אתכם להגיע לחוויה ממכרת המשלבת יחס אנושים חם לצד איכות עבודה בלתי מתפשרת. 

אנו בסטודיו ג'ליפיש טאטו ב"ש מבינים את הצעד הגדול שבהחלטה לעשות קעקוע, במיוחד אם מדובר בזה הראשון, ומתחייבים לספק לכם את השירות הטוב, האיכותי והנעים ביותר. נשמח לשבת יחד אתכם ולהגיע, תוך כדי סיעור מוחות, לסקיצה עמה תהיו שלמים ביותר. אתם מוזמנים להגיע לחוויה ממכרת, זאת המשלבת בין יחס אנושי ואישי וחם, ליווי מקצועי של הלקוח מעיצוב הסקיצה בהתאמה אישית ועד לשלב הביצוע הסופי. בבקשה הרגישו בנוח ליצור איתנו קשר דרך הטופס שבעמוד זה, לצרף קובץ תמונה (אם יש לכם) של עיצוב שאהבתם, ואנו נחזור אליכם עוד בהמשך היום לקביעת פגישת ייעוץ ללא כל עלות או התחייבות מצדכם.

סטודיו ג'ליפיש קעקועים באר שבע שעות פתיחה:

ראשון – חמישי: 10:00 – 20:00

שישי: 9:00 – 14:00