לוגו ג'וני טיש אילת
טל. במכון : 072-3384083
הבז 2/20
אילת
ג'וני קעקועים | Johnny's Tattoo
4.67 | 33 דירוגים

Johnny's Tattoo | ג'וני קעקועים הוא סטודיו לקעקועים באילת, בבעלותו של ג'וני וממוקם במרכז התיירות בעיר. ג'וני הינו אמן קעקועים בנשמתו ובעל מעל לחמש שנות ניסיון כמקעקע. סטודיו ג'וני טאטו אילת נפתח במטרה להפכו לנוף שונה בעולם הקעקועים. בסטודיו אנו מזמינים אתכם ליהנות הן מיחס אנושי חם וסבלני והן מאיכות עבודה גבוהה ושאינה מתפשרת. העבודה בסטודיו מתבצעת תחת תנאים היגייניים מוקפדים,וכן בידי ציוד ודיו מידי החברות המוכרות והאיכותיות בעולם הקעקועים.באישור משרד הבריאות!

בסטודיו ג'וני'ס טאטו באילת אנו מזמינים אתכם ליהנות ממגוון גדול של רעיונות לקעקוע הבא שלכם, קטן או גדול כאחד. בסטודיו מושם דגש מיוחד על הכנת סקיצה מקורית, כזאת אשר תואמת באופן מלא ואישי את רצונו של הלקוח. תהליך זה  מתבצע תוך כדי הקשבה וחשיבה משותפת ביחד עם הלקוח. סטודיו Johnny's Tattoo מתמחה במגוון גדול של סגנונות קעקועים ובינם ניו סקול, ריאליזם, דוטוורק ו-Black Work. ג'וני מתמחה בסגנונות רבים ובעיקרם ריאליזם וניו סקול (Neotraditional).

אנו מודעים לרגשות הרבים המלווים את הבחירה בהחלטה לעשות קעקוע, ומתחייבים ללוות אתכם יד ביד בכל שלבי המסע. אתם מוזמנים אלינו לפגישת היכרות וייעוץ, במהלכה נלמד להכיר אחד את השני ולהתחיל יחד את המסע אל עבר הקעקוע הבא שלכם. תרגישו חופשי ליצור איתנו קשר בקלות גם דרך טופס צור הקשר שבאתר, לצרף קובץ עם עיצוב סקיצה שאהבתם ואנו נחזור אליכם לקביעת פגישה.

Johnny's Tattoo אילת שעות פתיחה:  (הגעה בתאום מראש בלבד)

ראשון – חמישי: 12:00 – 23:00
שישי: 10:00 עד 18:00
שבת: 16:00 עד 00:00

*מינימום קעקוע – 300 ש"ח

סטודיו ג'וני קעקועים רחוב הבז 2 ממוקם בצמוד לפאב הברדק – ראו במפה.

לייעוץ בנוגע להגעה בבקשה התקשרו אלינו לסטודיו: 072-3384083

סטודיו ג'וני טיש כתובת