לוגו ג'ובינו קעקועים

סטודיו ג'ובינו קעקועים ופירסינג תל אביב Jovino Dragon Tattoo Tel Aviv בהנהלתו של האמן מוטי גל הינו מוסד גדול ומוכר בארץ, וכזה המוציא תחת ידיו אמנות ברמה הגבוהה ביותר. מוטי וצוותו המקצועי חרטו דגלם את המטרה להפוך עור לאמנות, ובאיכות שאינה מתפשרת. הסטודיו מוציא תחת ידיו קעקועים המבוצעים אך ורק תחת תנאים סטריליים מוקפדים, יד ביד עם שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר. סטודיו ז'ובינו דרגון טאטו הוקם בשנת 1992, ממוקם ברחוב שנקין 24 בת"א, ומזמין אתכם ליהנות מצוות מקצועי המציע סבלנות בלתי מתפשרת, וכזאת שתאפשר לכם ליצור יחד עם האמן את הסקיצה התואמת ביותר לחלום שלכם. בנוסף לכך, תוכלו לעיין מבין אלפי סקיצות ייחודיות לאמני הסטודיו, ממגוון גדול של סגנונות, אשר לבטח יסייעו לכם למצוא את הקעקוע הבא שלכם.

סטודיו ז'ובינו טאטו מתמחה במגוון גדול של סגנונות קעקועים, החל מאולד סקול, ניו סקול, דוט וורק ורבים נוספים. גם אם אין לכם רעיון מגובש לקעקוע, אולי רק רעיון כללי, אל תחששו. אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו לסטודיו ג'ובינו דרגון טאטו, ונשמח לשבת איתכם בסבלנות, לחשוב יחד, ולהגיע לידי הסקיצה המושלמת, זו המתרגמת בצורה הטובה ביותר את החלום שלכם לדיו. סטודיו ג'ובינו קעקועים ופירסינג עושה שימוש אך ורק בציוד, לצד דיו, מאושר ובל תקנים בינלאומיים בלבד.

צוות ז'ובינו קעקועים ופירסינג ישמח להמשיך וללוות אתכם גם לאחר סיום העבודה, על מנת לסייע לקעקוע ולאזור העור שסביבו להחלים באופן הטוב ביותר. עם תום העבודה צוות המכון יפרוט בפניכם את הדרך בה יש לנהוג בקעקוע החדש. חשוב ביותר להקפיד להישמע להוראות צוות המכון, להקפיד לשמור על אזור הקעקוע נקי, למרוח משחה מתאימה ולהימנע לחשוף אותו לשמש ישירה. תרגישו חופשי ליצור איתנו קשר בנוגע לקעקוע הבא שלכם, נשמח לעזור וללוות אתכם. אם יש לכם קובץ תמונה שמזכירה את מה שאתם מחפשים, צרפו אותו כאן להודעה.

ג'ובינו קעקועים שעות פתיחה:

ראשון – חמישי: 11:00 – 20:00

שישי: 10:00 – 16:00

שנקין 24, ת"א