טל. במכון : 072-3384123
טשרניחובסקי 16
כפר סבא
ברוכים הבאים לKiller Cat Tattoo, סטודיו קעקועים בכפר סבא, הפועל באישור משרד הבריאות ומנוהל בידי האמנית קייסי גרצ'וב. קייסי, אמנית קעקועים בעלת שנות ניסיון רבות ואהבה בלתי מתפשרת לתחום הקעקועים והאמנות, הקימה את המכון על מנת שזה יהיה בית לאוהבי אמנות הדיו.
בסטודיו אנחנו מקפידים, באופן שאינו מתפשר, על עבודה תחת תנאי היגיינה וסטריליות מתקדמים, תוך כדי שימוש בכלים חד פעמיים בלבד, זאת כמובן במטרה להפחית ככל הניתן את הסיכוי לחוות זיהום במהלך העבודה עצמה, אך כמובן גם לאפשר לקעקוע להחלים באופן הנכון והבריא ביותר. בנוסף לכך, בסטודיו Killer Cat Tattoo אנו עושים שימוש אך ורק בצבעים אורגניים (טבעיים) וכאלה אשר אינם מכילים חומרים מסוכנים כדוגמת מתכות וכו' ולא נוסו על חיות.
בסטודיו אנו מתמחים במגוון גדול של סגנונות קעקועים, בנוסף על פירסינג, הרחבות ועגילים איכותיים העשויים מחומרים שהינם היפו-אלרגניים, במטרה להפחית תופעות זיהומיות ודחיית העגיל מצד גופכם. אנו בהחלט מודעים להתלבטות הרבה המצויה בצד ההחלטה לעשות קעקוע, בין אם יש לכם רעיון סקיצה מגובשת באופן מלא לקעקוע הבא שלכם, וגם אם לא, אנו מחכים לכם לפגישות ייעוץ והכרות.
קילר קאט קעקועים ופירסינג כפר סבא שעות פתיחה: 
ראשון – חמישי: 10:00 – 19:00
שישי: 10:00 – 14:00

חוות דעת


  1. דיויד שר

    סטודיו הכי טוב שהייתי בו עד היום. הצוות אדיב ומקצועי, המקום נקי ומזמין. אחזור לעוד קעקועים בקרוב!

    הגב