טל. במכון : 072-3384123
טשרניחובסקי 16
כפר סבא
K.C. Tattoo | קעקועים ופירסינג
3.79 | 58 דירוגים
ברוכים הבאים ל-קייסי טאטו | K.C. Tattoo, סטודיו קעקועים בכפר סבא, הפועל באישור משרד הבריאות ומנוהל בידי האמנית קייסי גרצ'וב. קייסי, אמנית קעקועים בעל שנות ניסיון רבות, הינה בעלת אהבה בלתי מתפשרת לתחום הקעקועים והאמנות, הקימה את המכון על מנת שזה יהיה בית לאוהבי אמנות הדיו.
בסטודיו לקעקועים בכפר סבא אני מקפידה, באופן שאינו מתפשר, על עבודה תחת תנאי היגיינה וסטריליות מתקדמים, תוך כדי שימוש בכלים חד פעמיים בלבד, זאת כמובן במטרה להפחית ככל הניתן את הסיכוי לחוות זיהום במהלך העבודה עצמו, אך כמובן גם לאפשר לקעקוע לאפשר באופן הנכון והבריא ביותר. בנוסף לכך, בסטודיו K.C. Tattoo and Piercing אנו עושים שימוש אך ורק בצבעים אורגניים (טבעיים) וכאלה אשר אינם מכילים חומרים מסוכנים כדוגמת מתכות ואחרים. בסטודיו מתבצעת הקפדה על שימוש בצבעים אשר לא נוסו על חיות.
בסטודיו לקעקועים ופירסינג בכפר סבא  אנו מתמחים במגוון גדול של סגנונות קעקועים, בנוסף על פירסינג, הרחבות ועגילים איכותיים העשויים מחומרים שהנם אנטי-אלרגניים, במטרה להפחית תופעת זיהומיות ודחיית העגיל מצד גופכם. אנו בהחלט מודעים להתלבטות הרבה המצויה בצד ההחלטה לעשות קעקוע. בין אם יש לכם רעיון \ סקיצה מגובשת באופן מלא לקעקוע הבא שלכם, וגם אם לא, אנו מחכים לכם לפגישות ייעוץ והכרות.
אני מזמינה אתכם לפנות אלי ישירות דרך הטופס שבעמוד זה ולצרף קובץ \ סקיצה שאהבתם! יחד אני בטוח כי נגיע לידי סקיצת החלומות שלכם. הרגישו חופשי גם לחייג ישירות לסטודיו.
קייסי טאטו ופירסינג כפר סבא שעות פתיחה: 
ראשון – חמישי: 10:00 – 20:00
שישי: 09:00 – 15:00