טל. במכון : 072-3384002
ההסתדרות 14 פתח תקווה

מחפשים מכוני קעקועים בפתח תקווה? תרשו לנו להמליץ לכם על סטודיו KACTUS Tattoo – קקטוס בניהולם של מתן ואלכס, מקעקעים מוכשרים.

 

קעקועים בעיר פתח תקווה
העיר פתח תקווה, העיר החמישית בגודלה בארץ היא לא רק בעלת היסטוריה ומורשת מפוארת. פתח תקווה של העידן החדש, היא עיר מתפתחת עם אפשרויות ללא גבול. במירוץ השנים היא הפכה לעיר תוססת עם בניה של שכונות חדשות, אזורי מסחר ותעשייה גדולים, מרכזי תרבות ועוד. גם אל העיר הזו הגיעו מכוני קעקועים ופירסינג שראו בה קרקע טובה לפיתוח אומנות הגוף בשל הדרישה ההולכת וגוברת בה לתחום זה.

סטודיו קקטוס לקעקועים ופיריסנג
סטודיו קקטוס, הוקם על בסיס ההבנה שבעיר פתח תקווה קהל רב שמעוניין להתקעקע מבלי לנסוע לערים השכנות. וכך הפך סטודיו זה לאחד מהמקומות הבולטים במכוני הקעקועים במרכז.

בסטודיו עובדים זה לצד זה שני מקעקעים מוכשרים:
אלכס – מקעקע עם ותק של מעל 25 שנה בתחום הקעקועים.
מתן – פירסר ומקעקע עם ותק של מעל 6 שנים.
שניהם מגיעים עם המון אהבה ותשוקה אל תחום הקעקועים והפירסינג, עניין שניכר במידה רבה בעבודותיהם. הסגנונות המועדפים על שניהם מגוונים וכוללים בין השאר את הסגנון הראליסטי, אולד סקול, בלאק וורק, קעקועים צבעוניים ועוד.
הקשת הרחבה של הסגנונות מאפשרת לכל לקוח למצוא את הסגנון האהוב עליו ולהתקעקע אצלם.

סטודיו קקטוס, מתמחה בתחום הפירסינג ומציע ללקוחותיו את כל סוגי הניקובים. בסטודיו מלאי אדיר של עגילים יפים ומיוחדים ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

סטודיו קקטוס, קעקועים בפתח תקווה, שומרת על תנאי סטריליזציה גבוהים ומחמירים הן בתחום הקעקועים והן בתחום הפיריסיג.
הסטודיו משתמש בציוד חדיש ובחומרים איכותיים. כל העבודה מבוססת על שימוש במוצרים חד פעמים בתחום הייגניה כגון כפפות חד פעמיות, מחטים, הגנה על אביזרים וכדומה.

טיפול בקעקוע
מתן ואלכס, מלווים כל לקוח ולקוח בסובלנות ובאדיבות רבה משלב בחירת הסקיצה ועד לביצוע. בסיום כל קעקוע הם מדריכים את לקוחותיהם לפרטי פרטים לגבי טיפול נכון להחלמת הקעקוע. חשוב מאוד להישמע להוראותיהם על מנת להימנע מזיהומים ולקבלת תוצאות איכותיות.

קקטוס קעקועים, קעקועים באזור המרכז. הבחירה הנכונה בשבילכם לקעקועים ופירסינג בפתח תקווה!