טל. במכון : 072-3384108

Kerido Tattoo הינו מכון קעקועים בנהריה (הגעתון 28, קניון פנורמה), אשר מנוהל בידי חיים קרידו, מקעקוע בעל מעל לעשר שנות ניסיון בעולם האמנות, הקעקועים והפירסינג. במקום ניתן למצוא מגוון גדול של סקיצות ורעיונות, אך גם לשבת אחד-על-אחד עם האמן וליצור סקיצה מושלמת בעיצוב אישי וייחודי, כזאת התואמת באופן מלא את רצונכם.

חיים קרידו מקעקע עם הציוד המקדם ביותר והמכשור החדיש ביותר מהסיבה שהוא בעצמו היבואן הרישמי של שיין בישראל ,  העיר נהריה היא עיר חוף נהדרת ואליה מגיעים מכל הארץ , הסטודיו לקעקועים של חיים קרידו בנהריה ממש קרוב לתחנת הרכבת וניתן להגיע הליכה קצרה לאורך רחוב הגעתון אל הסטודיו לקעקועים ופירסינג של חיים.

חיים מקעקע וותיק עם המון סבלנות וידע , מעבר לכך אמן וצייר מוכשר ויחד אתכם יעבור את כל התהליך מרגע תכנון הקעקוע ועד לשלב החלמתו, לקוחות של חיים חוזרים שנים רבות וממליצים לחבריהם על בסיס האמנות שעל גופם.

בסטודיו קיימת הקפדה בלתי מתפשרת על ניקיון וסטריליות. אתם מוזמנים ליצור קשר, ליהנות מיחס אישי וחם, בשילוב ניקיון ואיכות עבודה. בין אם מדובר על פירסינג או על קעקוע, מורכב או פשוט כאחד, תנאי העבודה תחתם מתבצעת העבודה הינם אופטימליים. בנוסף לכך, ובאשר בסטודיו נעשה שימוש בכלים חד פעמיים לצד טכניקות חיטוי מתקדמות וכאלה העומדות בסטנדרטים גבוהים ומחייבים.

בסטודיו קרידו קעקועים בנהריה אנו בהחלט מודעים לתחושות המלווה את ההחלטה לעשות קעקוע, לצד הבחירה בסקיצה הסופית. גם אם אין לכם רעיון מגובש באופן מלא, אל דאגה. אתם מוזמנים להגיע אלינו לסטודיו ויחד נגיע ליד העיצוב הסופי, זה איתו תהיו מרוצים באופן מלא.

קרידו קעקועים Kerido Tattoo שעות פתיחה:

ראשון – חמישי: 09:00 – 19:00

שישי: 09:00 – 15:00