טל. במכון : 072-3384003
הוד השרון
דרך מגדיאל 8
45342

סטודיו לקעקועים ולפירסינג בהוד השרון בבעלותו של בועז ארליך, מקעקע ותיק עם ותק של מעל 20 שנים במקצוע. בועז, פתח את הסטודיו לפני כשבע שנים ומאז הוא בית למגוון גדול של מקעקעים מהארץ והעולם. מעבר למקצועיות ולמגוון סגנונות הקעקועים המוצעים בו, הסטודיו מעניק ללקוחותיו אוירה רגועה ושקטה עניין שמשרה ביטחון רב ותחושת נינוחות הרצויה מאוד בבחירת סטודיו לקעקועים.

בסטודיו תוכלו למצוא מבחר עיצובי קעקועים, סקיצות בעיצוב אישי, דוגמאות של קעקועים מקוריים. בסטודיו מתארחים אמנים בינלאומיים מכל העולם ובכל חודש תוכלו למצוא אמן אחר עם סגנון משלו. בנוסף, לסטודיו נבחרת מקעקעים ישראליים מהמובילים בארץ

איגור פרומין – מתמחה בבלאק וורק, דוט וורק, ליין וורק, אולד סקולק, ליגרפיה, דארק ארט

Specialised in blackwork, dotwork, linework, calligraphy ,darkart, oldschool

איתן נחושתן

איתן נחושתן – מתמחה במנדלות, בלאק וורק, דוט וורק, ליין וורק, אולד סקול, צבעי מים, עבודות בצבע

Specialised in Mandalas, blackwork, dotwork, linework, Watercolor, Color-work

מיכאל
מיכאל בודה – ניו סקול, דארק וורק, צבעי מים, אטצ'ינג, אילוסטרטיבי, מינימליזם, קארטוני
New school, Dark work, Watercolor, Etching, Illustrative, minimalism, cartoony
מיגל
מיגל דונוסו – גאומטריה, מנדלות, אולד סקול, אילוסטרטיבי, מינימליזם, קליגרפיה, סוריאליזם
geometric, mandala, old school, calligraphy, surrealism.
המגוון הרחב של אמני הקעקועים בסטודיו מאפשר לכל לקוח ולקוח למצוא את הסגנון המועדף עליו.
מלבד קעקועים, מציע סטודיו Koi Tattoo – קוי טאטו, שירותי פירסיניג בכל מקום בגוף, מגוון עגילים מחומרים שונים: טיטניום,פלדת מנתחים, כסף, זהב.
בסטודיו לא מתפשרים על איכות ועל מקצועיות ברמה הגבוה ביותר שיש. הסטודיו פועל ברישיון משרד הבריאות בדגש על סטריליות והקפדה על תנאי סניטציה, הן בביצוע פירסינג והן בעת ביצוע קעקועים. המקעקעים בסטודיו משתמשים בציוד איכותי וחדיש ובחומרי קעקועים איכותיים.
אתר אינקמי – פורטל הקעקועים של ישראל, ממליץ לכם, אוהבי הקעקועים,להגיע לסטודיו קוי טאטו בהוד השרון, ליהנות ממגוון השירותים וסגנונות הקעקועים המוצעים בו. בין אם אתם מחפשים קעקועים באזור השרון ובין אם אתם מחפשים מקעקעים איכותיים וסטודיו מקצועי ואיכותי, קוי קעקועים – הוא המקום עבורכם!