התבור 63 יקנעם עילית

סטודיו לקעקועים בצפון  L.B  אל בי בעיר יקנעם נפתח לפני שנתיים ע"י איש מחשבים , כן אתם קוראים נכון, ליאון המקעקע המוכשר במכון לקעקועים בוטיק ביקנעם החליט להגשים את החלום ואת אהבתו לאמנות ולציור ושינה מסלול חיים שלמים כשהפך למקעקע מן המניין בישראל , כדי להיות מקעקע טוב ומומלץ חובה לדעת לצייר ואם על  אהבה לציור ואומנות אנחנו מדברים , גוון הקול של ליאון משתנה והופך נרגש יותר. את אהבתו לציור תרגם לאון לדיו , ובשל אהבתו למחשבים ולרכיבים הקטנים לליאון יש התמחות בסבלנות.

סטודיו לקעקועים ביקנעם מתמחה בראליזם , קעקועים בשחור לבן, קעקועים פולנזים , כיתובים מאורי ועוד

בסטודיו L.B לקעקועים בצפון של ליאון כל לקוח מתקבל בברכה , בסובלנות ובהרבה הקשבה , כדי להפוך חלום של מישהו לקעקוע חייב המקעקע לשבת עם הלקוח , לתכנן סקיצה , להסביר על התהליך ולאט ובסובלנות לצאת לדרך . בסטודיו לקעקועים ביקנעם הצפונית אווירה נעימה , שקטה ואינטימית . הסטודיו מתמחה במגוון הסגנונות , צבעים, סקיצות אישיות וכל העולה לכם בראש וחלמתם לקעקע- בשביל זה נועד כישרון הציור , בעזרת תקשורת סובלנית ונעימה נגיע לסקיצה המיוחלת.

כל הציוד בסטודיו לקעקועים L.B ביקנעם הוא חד פעמי, כל האביזרים סטריליים והניקיון בלתי מתפשר .
סטודיו עם אווירה אינטימית, כל לקוח מקבל את 100% תשומת לב הנדרשת, לאון המקעקע המוכשר מיוקנעם מאמין בהקשבה העיקר הוא להוציא מתקעקעים מרוצים וקעקועים יפים גם אם זה לוקח זמן, אנחנו בסטודיו לא ממהרים לשום מקום.
אם אתם מהעיר טבעון  או זכרון יעקוב או בכלל מכל חלקי הארץ ואהבתם את העיצובים והקעקועים של סטודיו אל בי ומחפשים מקעקע או קעקועים הנכם מוזמנים לסטודיו לקעקועים אל בי L.B  ביקנעם.
שעות פתיחה –
ימים א-ו 10:00-20:00
בתאום מראש