טל. במכון : 072-2785679
חורב 6 חיפה

אתם מוזמנים להכיר את מיכל קעקועים, מקעקעת צעירה ומבטיחה מהעיר תל אביב

בעיר תל אביב, מכוני קעקועים רבים וטובים שמציעים לתושבי העיר והסביבה קעקועים באזור המרכז באיכות טובה ומקצועית. מכוני הקעקועים מרכזיים בתוכם מגוון מקעקעים צעירים וותיקים שנותנים מענה לסוגים שונים של קעקועים, לגדלים שונים של קעקועים ולמיקומים שונים של קעקועים. כל  אחד יכול למצוא את המקעקע שאליו הוא מתחבר הן מבחינת סגנון ואת מבחינת חיבור אישי ודיבור בשפה משותפת.

בתוך כל אלו, הכרנו לאחרונה, מקעקעת מקצועית ויצירתית, את מיכל יעקובובסקי. מיכל מספרת שמגיל צעיר התחברה לאומנות הציור והתעסקה בציור ובעיצוב, בעיקר בסגנון הציור הראליסטי. אהבתה לציור, לאומנות ולאנשים, הביאה אותה לתחום אומנות הקעקועים. היא למדה לקעקע וכמובן, אוהבת במיוחד עבודות קעקועים ראליסטיות. מיכל הצטרפה לסטודיו המוביל בת אביב – יפו Different pulses והשתלבה בצוות מקעקעים צעיר ומעולה.

מיכל מלווה את הלקוח משלב עיצוב הסקיצה, בסבלנות רבה תוך דיוק רב בעיצוב ובביצוע, ללא פשרות! בסיום הקעקוע מקבל הלקוח תדרוך מדויק לטיפול בקעקוע החדש להחלמה טובה, בטוחה ומהירה. היא משתמשת לביצוע הקעקוע בציוד חדיש ובחומרים איכותיים בלבד. מיכל שומרת בעבודתה על רמת סטריליזציה גבוהה ומקצועית תוך שימוש במחטים חד פעמיות, בחומרי חיטוי כמקובל ותוך שמירה על סביבה עבודה נקייה וסטרילית ביותר.

שעות העבודה של מיכל הן גמישות ומותאמות לצרכי לקוחותיה. אך תוכלו למצוא אותה במכוני קעקועים בחיפה מידי יום משעות הצהריים ועד שעות הערב המאוחרות וביום שישי בשעות הבוקר. יש לתאם הגעה מראש בטלפון.

אנו מזמינים אתכם להציץ בעבודותיה של מיכל בגלריה בעמוד ולהתרשם מיכולותיה המעולות. מיד בתום ההתרשמות צרו איתה קשר. מומלץ!!!

מיכל קעקועים, עיצוב וביצוע קעקועים ללא פשרות!