טל. במכון : 072-3384100
העוגן

ברוכים הבאים לסטודיו נעמה בר-יוסף קעקועים, מכון קעקועים במרכז וגלריית אמנות המשולבים גם יחד. הסטודיו  בבעלותה של נעמה מקעקעת בעלת 16 שנות ניסיון, ציירת ובעלת אהבה בלתי מתפשרת לעולם הקעקועים. הסטודיו נמצא בקיבוץ העוגן שבמרכז, ומציע לכם ליהנות מאווירה פסטורלית ונעימה, כזאת תקל על חוויית הקעקועים שלכם.

קיבוץ העוגן ממוקדם בדיוק במקום טוב באמצע, אם מתחשק לכם ככה באמצע היום לברוח מהרעש של המרכז ולבוא לרעש של מכונת הקעקועים של נעמה שנשמעת כמו מוסיקה כשהיא מציירת על גופכם יקח לכם חצי שעה להגיע מתל אביב רבע שעה אם בא לכם קעקוע ואתם מחדרה או קיסריה נעמה היא מקעקעת הבית  של כל עמק חפר והסביבה.

גם תושבי קיסריה שמחפשים היכן להתקעקע והאם יש מכון קעקועים איכותי באזור קיסריה מומזמנים לפנות אל נעמה בקיבוץ העוגן.

בין אם יש לכם רעיון מגובש לקעקוע הבא שלכם, רעיון כללי או אפילו לא משהו שאפשר לכמת למשפט, אין לכם מה לדאוג . לצד ההתמחות שלי בקעקועי קאבר (כיסוי קעקועים ישנים), אשמח לשבת יחד אתכם ולהגיע, תוך כדי מחשבה משותפת, לסקיצת החלומות שלכם. תוך כדי  ישיבה משותפת אצור עבורכם סקיצה ייחודית בעיצוב אישי, כזאת אשר תואמת את רצונכם באופן מלא. כמו כן, בסטודיו ניתן ליהנות משירותים נוספים כדוגמת איפור קבוע, תיקון איפור קבוע לא תקין, שחזור פטמות וטשטוש צלקות.

תנאי העבודה תחתם מתבצעים הקעקועים בסטודיו, אשר נושא באישור מטעם משרד הבריאות לפעול, הינם מוקפדים, וכאלה הכוללים אך ורק שימוש בציוד סטרילי וכזה המאושר לשימוש. אני מזמינה אתכם אלי, לסטודיו נעמה בר-יוסף קעקועים Naama Bar-Yosef Tattoo ולהתחיל איתי במשותף את המסע אל הקעקוע הבא שלכם. צרו איתי קשר דרך הטופס שבאתר, אוו שתרגישו חופשי לחייג אלי לסטודיו .

מחכה לפגוש אתכם!

נעמה בר-יוסף קעקועים שעות פתיחה 
בכל ימי השבוע בין השעות 09:00 – 16:00
בנוסף, פעמיים בשבוע בשעות הערב.
ההגעה בתיאום מראש בלבד