טל. במכון : 072-2785678
חורב 6 חיפה

ננה קעקועים בתל אביב. שם מיוחד למקעקעת מיוחדת.

שמחנו מאוד להכיר את ננה, מקעקעת צעירה שעובדת בסטודיו של דיו בפלורנטין. לצידה ולצד מקעקעים צעירים ומבטיחים נוספים. ננה מקעקעת בסגנונות מיוחדים, בעיקר קעקועים קטנים. את פירוט הסגנונות מיד נפרט לכם. לפני כן נציין שאנו מאוד מרוצים ממה שקורה בעיר תל אביב בתחום הקעקועים ושמחים שהעיר מלאה במקעקעים מוכשרים ואמנותיים שיוצרים סקיצות וקעקועים ברמה מעולה ומעלה.

סגנון הקעקועים האהוב על ננה הוא סגנון הבולדליין. מדובר בסגנון ציור של קווים שחורים עבים עם נוכחות גדולה. זהו סגנון שמשתלב בצורה טובה ומתאימה עם קעקועים בסגנון הדארק של קעקועים כהים ואפלים

בנוסף ננה אוהבת לבצע קעקועים בסגנון הקומיקס היפני – אנימה ומאנגה, קעקועים של ציורי דיסני צבעוניים וגם את טכניקת נהסינגל נידל. השימוש בכמה סגנונות קעקועים, אך עם זאת בסגנונות מיוחדים וייחודים, מאפשר לננה לתת מענה למגוון רחב של לקוחות עם רצונות שונים.

ננה מלווה את הלקוחות שלה משלב עיצוב, בחירת הסקציה ובחירת מיקום הקעקוע בסבלנות רבה ותוך הפגנת אהבה גדולה לאומנות ולקעקועים. בזמן ביצוע הקעקוע חשוב לה לדייק בצורה מושלמת תוך שימת לב לפרטים קטנים ומיוחדים. בסיום עבודת הקיעקוע היא תסביר לכם בצורה מפורטת את אופן הטיפול בקעקוע למען החלמה טובה ומהירה.

בסטודיו בו עובדת ננה, שומרים על רמת סטריליזציה גבוהה  בהתאם להנחיות משרד הבריאות. ננה משמתשת לצורך עבודתה בציוד חדיש ובחומרים איכותיים ביותר על מנת להוציא תוצאת קעקוע מושלמת.

שעות עבודה של ננה, בסטודיו לקעקועים בחיפה הן:
ימים א'-ה': 11:00-18:00
יש לתאם הגעה מראש בטלפון.

אז אם אתם מחפשים מקעקעים מאזור תל אביב , קעקועים מיוחדים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם ננה. מקעקעת מיוחדת!