סגולה 8
מתחם נוגה
תל אביב-יפו

סטודיו פרלור, סטודיו  ומכון לקעקועים במרכז,  ממוקם במתחם נוגה ביפו, מרכז צעיר ומתפתח של חנויות, בתי קפה, מסעדות וגלריות אומנות שמושך אליו קהל צעיר ותוסס. הסטודיו משתלב עם האווירה הצעירה והאמנותית שהמתחם משרה בהרמוניה מושלמת.

הסטודיו הוקם על ידי שי, צלם מקצועי, אוהב לארח ועם חיבה גדולה לקעקועים שפתח את pralor – טרקלין באנגלית, כדי לארח אמני קעקועים צעירים ומבטיחים מהארץ והעולם

בסטודיו שני אמני בית מוכשרים – מיקי רייב וולטינה אמברומוב שעובדים זה לצד זה ולצד אמנים שמתארחים בסטודיו. בסטודיו מבצעים מגון סגנונות קעקועים בהם בלאקוורק, ניוסקול, אבסטרקטיים, פיין ליין ועוד.

בפרלור אוהבים גם להיפגש עם אנשים חובבי אומנות ואוהבי קעקועים ולכן יוצאים מהסטודיו לאירועי pop-up בירידים ובמקומות שונים כדי להגיע עם אומנות הקעקועים לכולם.

פרלור, סטודיו לקעקועים בתל אביב,  שומר על רמת סטריליזציה גבוהה הן בסטודיו עצמו והן במקומות אחרים בהם הוא מתארח, משתמש בציוד חדיש ובחומרים איכותיים. הסטודיו מלווה את המתקעקעים משלב בחירת הסקיצה, דרך הקעקוע עצמו ועד למתן הוראות מדויקות לטיפול בקעקוע חדש תוך שמירה על ערכי האירוח – סובלנות, קבלה וסבר פנים נעים.

הסטודיו פתוח בתיאום מראש בימים א-ה מ11:00-20:00 וביום שישי מ11:00 עד 15:00.

סטודיו פרלור, סטודיו לקעקועים מומלץ אתר אינקמי.