טל. במכון : 0722785672
בנימין 12 רחובות

מכוני קעקועים ברחובות הפכו להיות נפוצים בשקט בשקט בלי שאף אחד ישים לב, העיר רחובות הפכה לבירת אומנות הגוף , מקעקעים מומלצים ברחובות זה עניין מוכר לכולנו, רחובות ממוקמת במרכז הארץ והיא בירת הקעקועים במרכז  כששוחחנו לראשונה עם ריטה נד ,מקעקעת ואומנית הגוף מייד הבנו מדוע העיר רחובות נחשבת לבירה בתחום אומנות הגוף הקעקועים הפירסינג וכל מה שקשור בשינוי אומנותי בגוף.

ריטה מקעקעת שהחלה את דרכה לפני כ 19 שנים כציירת עם השנים התפתחה כגרפיקאית וכמעצבת  כפי שאתם ודאי יודעים למעצבים יש עין אומנותית , אבל אם המעצב הוא צייר במקצועו זה הופך אותו באופן מיידי לגרפיקאי ומעצב  טוב יותר מהשאר, ריטה נד היא קודם כל ציירת אחר כך מעצבת על ורק אחר כך מקעקעת מצויינת ומומלצת ברחובות כולה  , את תחום הקעקועים היא חקרה , למדה והתלמדה זמן רב , היא למדה סגנונות רבים , טכניקות קעקוע , ביצוע טכני לקעקועים גדולים וקעקועים קטנים,  , קעקועים מינימליסטים , קעקועי צבעי מים , קעקועי שרוול , קעקועי כיסוי מה שכולם מכירים כקעקוע קאבר ,קעקועים בעיצוב אישי וסקיצה מקורית ובמקרה הזה יש משמעות גדולה ביכולות המקעקע . אהבתה הגדולה של ריטה נד היא הקעקועים הריאליסטים , למי שלא יודע , קעקוקעים ריאליסטים הינם קעקועים מסובכים בעלי פרטים קטנים,הצללות רבות ובחירת מקעקע מצויין בריאליזם היא תנאי ראשוני והכי חשוב לקבלת ביצוע טוב ומרשים לקעקוע.

המקעקעת ריטה נד נצמדה לאמנים מגוונים , התמחתה במכוני קעקועים ולאחר שהבינה שאהבתה הגדולה ביותר היא קעקועים פירסינג ואומנות הגוף, פתחה את מכון הקעקועים והפירסינג ריטה נד ברחובות, כחלק מניסיון והתמחות רבת שנים המקעקעת המקעקעת ריטה נד הבינה שכדי להיות מקעקעת ברמה גבוהה לא מספיק להיות ציירת מדויקת להפליא , אומנית יוצאת דופן וייחודית אלה  כדי לזכות בתואר מקעקעת מומלצת ברחובות באמת !!! צריך גם הרבה סבלנות , למתקעקעים רבים ולאוהבי הפירסינג שזה הקעקוע או העיגיל  הראשון שלהם יש המון שאלות , פחד מהקעקוע והפירסינג !! האם הקעקוע /הפירסינג כואב? איפה הכי פחות כואב לעשות קעקוע/פירסינג ? האם קעקוע בצלעות כואב ממש? האם כדאי להסיר את הקעקוע הקיים לפני שעושים קעקוע כיסוי או קעקוע קאבר ברחובות ועוד המון שאלות שחוזרות על עצמן, גם מתקעקעים ותיקים שואלים שאלות רבות ולמקעקעת ריטה נד ברחובות יש את כל הסבלנות עבורכם.  כבר בשיחת הטלפון תקבלו הכוונה ראשונית , ייעוץ ראשוני לקעקוע או לעגיל ומענה לכל שאלותיכם . בשלב הבא במידה ותבחרו להיפגש , תוזמנו לפגישה שתתואם מראש על מנת להעניק לכם את כל הזמן שיידרש החל מבחירת הסקיצה ועד לביצועה . את הפגישה מתאמים מראש !!

קעקועים בעיצוב וציור על פי תמונה או רעיון שלכם יבוצעו עי המקעקעת ריטה נד על הצד הטוב ביותר בשל היותה ציירת במוצאה ומקורה לכן אל תחששו לעוף ביצירה ובמחשבה , המקעקעת ריטה נד יכולה לצייר לכם כל חלום שתחלמו ולהפוך אותו לדיו על עורכם . כדי להקל עליכם ,ניתן לשלוח את הקעקוע או הסקיצה שלכם  דרך צור הקשר באתר ולקבל מייד הצעת מחיר ראשונית  למייל 

קעקועים פירסינג ואומנות הגוף מקבלים ומבצעים במקום סטרילי נעים מרגיע ומזמין וזו הסיבה שהמקעקעת ריטה נד בחרה למקם את מכון הקעקועים והפירסינג ברחוב בנימין 12 ברחובות במתחם הטיפוח בנימין 12 – במתחם, מגוון פתרונות טיפוח נוספים .

בסטודיו ריטה נד משתמשים בציוד סטרילי וחד פעמי , כל עגילי הפירסינג הנם מטיטניום ורפואיים בלבד .לנוחיותכם לקוחות הסטודיו, לובי המתנה נעים ומזמין , קפה משובח וחם , מרפסת חיצונית למי שזקוק להפסקות לאורך הקעקוע ,סתם לקבל אוויר צח או הפסקת עישון והכל באווירה נעימה ושקטה כיאה למכון שיקעקע את החלום הבא שלכם על הגוף.

המקעקעת ריטה נד צודקת שאומרת בפשטות רבה : "הכי חשוב להבין שקעקוע הוא לכל החיים לכן בחירת מקעקע מקצועי זה אחד הדברים החשובים"

שעות פתיחת הסטודיו :

א – ה   10:00-19:00
ו –      10:00-14:00

יש לקבוע תורים מראש !