ברוכים הבאים לסטודיו רוז טאטו | Rose Tattoo, סטודיו מקצועי לאמנות הקעקועים והפירסינג בכפר יונה. אמנית ובעלת המקום הינה ליז, בעלת ניסיון של שנים בתחום וכן אהבה בלתי מתפשרת לתחום הקעקועים, פירסינג ואמנות על כל גווניה. בסטודיו מתבצעים קעקועים במגוון רחב ומעניין של סגנונות, תוך כדי מתן דגש על דרישותיו וחלומותיו של הלקוח. אני בהחלט מודעת להתלבטות ולחשש הנלווים להחלטה לעשות קעקוע, ומוכנה ללכת אתכם יד ביד בדרך זו.

בסטודיו Rose Tattoo אני מבטיחה שתרגישו בבית. העבודה מתבצעת תוך כדי הקפדה בלתי מתפשרת על ציוד הגייני וכן סביבת עבודה נקייה, זאת במטרה להפחית ככל הניתן את הסיכוי לחוות זיהום באזור הקעקוע, וכן על מנת לאפשר לו להחלים באופן הטוב והבריא ביותר. כמו כן, בכל הנוגע לעשיית פירסינג (טראגוס, ספטום סוגים אחרים), תנאי העבודה הינם מוקפדים ומתבצעים תחת תנאים היגייניים. גם לכם רעיון מגובש באופן מלא לקעקוע הבא שלכם? אני מזמינה אתכם לפגישה על כוס קפה, במהלכה ננסה (ונצליח) לתרגם את החלומות שלכם לידי סקיצה מושלמת ומותאמת עבורכם באופן אישי.

אם יש לכם קעקוע \ סקיצה שאהבתם בקובץ, או ראיתם עבודה \ פירסינג שאהבתם ונתנה לכם השראה, אתם מוזמנים לשלוח אותה אלי דרך הטופס שבעמוד זה, או פשוט להתקשר אלי. אשמח לפגוש אתכם ולהתחיל ביחד את המסע אל עבר עשיית קעקוע איכותי וכזה בעל משמעות אישית עבורכם.