לוגו סאם קעקועים ירושלים

סטודיו Sam's Tattoo | סאם קעקועים הוא מכון קעקועים בירושלים המתמחה במגוון גדול של סגנונות לצד עשייה מקצועית של פירסינג. הסטודיו מנוהל בידי סאם, מקעקע בעל ניסיון רב לצד אהבה גדולה לעולם ציורי הגוף, האמנות והאסתטיקה. הסטודיו מתפקד גם כמכון יופיע המספק שלל טיפולים מקצועיים.

כמכון קעקועים בירושלים, איכותי ומקצועי, סטודיו Sam Tattoo עומד פועל תחת רישיון משרד הבריאות לצד עמידה בסטנדרטים גבוהים במהלך העבודה. על מנת לבצע את העבודה ברמה טובה ככל הניתן וכן במטרה להפחית ככל הניתן את הסיכוי לחוות זיהומים במהלך הקעקוע או הפירסינג, אנו מקפידים על סביבת עבודה סטרילית לצד שימוש אך ורק בציוד איכותי, מחוטא ומאושר לשימוש.

במידה ואתם מחפשים אחר מקום איכותי לביצוע קעקועים ופירסינג בירושלים, אנו מזמינים אתכם אלינו לסטודיו. אנו בהחלט מודעים להתלבטות שמלווה את ההחלטה לעשות קעקועים ומבטיחים ללכת עמכם יד ביד עד להגעה לידי סקיצת החלומות עבורכם. בין אם יש לכם רעיון לקעקוע הבא שלכם, או גם אם לא, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולהגיע לפגישת היכרות חברית בסטודיו סאם קעקועים. הרגישו חופשי ליצור איתנו קשר דרך אחת מהדרכים שלפניכם, בצירוף קובץ עם עבודה שאהבתם. מחכים לפגוש אתכם כבר!