רזיאל 9
נתניה

Slon Tattoo הנו סטודיו לקעקועים בנתניה אשר חרט על דגלו לעבוד אך ורק תחת הסטנדרטים הגבוהים ביותר. הסטודיו מתמחה בעיצוב קעקועים בהזמנה אישית, עבודות קאבר (כיסוי) שונות ומורכבות, חידושים והסתרת צלקות. אנו בהחלט מודעים לעובדה כי הבחירה בסטודיו קעקועים מומלץ אינה קלה, אך נשמח לעשות את מלוא המאמצים על מנת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של עולם הקעקועים.

בסטודיו Slon Tattoo העבודה מתבצעת תוך שימוש בציוד מתקדם ומאושר מטעם משרד הבריאות. בנוסף לכך, הצבעים בהם אנו עושים שימוש הם אלו אשר יצאו תחת ידם של המותגים המובילים ביותר בעולם. בסטודיו ניתן ליהנות מרמת סטריליזציה וניקיון תחת הקפדה בלתי מתפשרת, זאת במטרה להפחית ככל הניתן את הסיכוי לחוות זיהומים במהלך העבודה וכן לאפשר לקעקוע להחלים באופן הראוי והטוב ביותר. באם אתם מחפשים אחר מקעקעים מומלצים בנתניה, הגעתם למקום הנכון.

אין לכם רעיון מגובש באופן מלא לקעקוע הבא שלכם? אל תרגישו עם עצמכם לא בנוח. אתם מוזמנים להגיע אלינו לסטודיו ולהתחיל ביחד את המסע אל עבר קעקוע החלומות שלכם, זה אשר מאפיין אתכם באופן מלא. צוות סלון קעקועים נתניה ישמח לעמוד לרשותכם, ולתרגם את המחשבות שלכם לכדי הסקיצה המושלמת. למידע, פרטים נוספים והתחלת המסע אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך הטופס שבאתר, או לחייג ישירות לסטודיו.