אוריאל אקוסטה 1
תל אביב

ספרינג טאטו – מכון קעקועים בתל אביב מומלץ אינקמי 2018

 

ספרינג טאטו בתל אביב – Spring Tattoo הוא מכון קעקועים מקצועי שהוקם ומנוהל בידי המקעקע אביב רוטשס. אביב התלמד וצבר ניסיון חשוב במגוון רחב של סגנונות במשך 6 שנים ב"פסיכו קעקועים" תחת הדרכתו ופיקוחו של אבי ונונו – אחד המקעקעים הוותיקים והמוערכים בארץ. לאחר מכן ביקר באוסטרליה והתארח במשך 3 חודשים באחד ממכוני הקעקועים המובילים במלבורן כמקעקע ועבר בו השתלמות מקצועית עם דגש על סגנון הקעקועים היפני תוך חשיפה לטכניקות וזרמים אמנותיים מסורתיים בסגנון זה.

 

לאחר חזרתו ארצה, אביב פתח בשנת 2012 את המכון ספרינג טאטו בתל אביב – Spring Tattoo בשכונת פלורנטין, ברחוב מקסים מלא עצי אדר והיה לאחד החלוצים אשר פתחו מכון קעקועים בשכונה זו. עם כניסתכם, בהתבוננות בקירות המכון, מיד תשימו לב לשלל עבודות אומנות מקוריות מעשי ידי מקעקעי הבית ומקעקעים אורחים מהארץ והעולם. אסתטיקה עיצובית היא היסוד העיקרי הנמצא בכל עיצוב קעקוע אצלנו מתוך דגש על מקוריות והתאמה אישית ללקוח. הניסיון הרב ניכר בכל שלב בתהליך הקעקוע: הקבלה במכון, תכנון הקעקוע, ביצועו וליווי הלקוח עד החלמתו המוצלחת. המכון מתמחה במגוון רב של סגנונות כשהעיקריים שבהם: יפני, גאומטרי, בלאקוורק, דוטוורק, ראליסטי, אולד סקול, ניו סקול ובכל הגדלים – מקטנים עד גדולים.

 

ספרינג טאטו בתל אביב – Spring Tattoo מודעים לחשיבות העליונה בניקיון וסטריליות. כחלק קבוע בהליך עריכת עמדת המקעקע לשם ביצוע הקעקוע, כל הכלים ובכללם: מחטים, טיובים, צבעים, נפרשים ונפתחים מאריזתם האטומה מול עיני הלקוח. תהליך הקעקוע מתבצע עם כפפות וכיסוי כל משטח העלול לבוא במגע עם נוזלים בניילון. בתום כל קעקוע הכלים החד פעמים מושלכים לפח, מחטים מושלכות לפח של פסולת ביולוגית והכלים הרב פעמיים עוברים עיקור בתנור אוטוקלאב המיועד לכך. במכון יש חדר סטריליזציה המנותק מחלל הימצאות הלקוחות ואזור ביצוע הקעקועים.

 

ספרינג טאטו בתל אביב – Spring Tattoo מקפיד לשמור על רמת קעקועים, שירות וחזון אמנותי מהגבוהים שענף זה מכתיב. מקעקעי המכון נבחרו בקפידה וזוכים להשתלמויות מקרב המקעקעים המובילים בתעשייה מהארץ ובעולם באופן שוטף.

 

לטבעוניים שבנינו, המכון מחזיק בצבעים טבעוניים בלבד! 🙂

 

שעות פעילות:

א'-ה': 11 בבוקר – 7 בערב

ו': 11 בבוקר – 4 אחה"צ

מקבלים גם לקוחות מזדמנים

* אנו מבצעים קעקועים בלבד (ללא פירסינג)

 

אינסטגרם: spring_tattoo

פייסבוק: facebook.com/springtattoo

לאתר הבית של המכון : springtattoo.com