טל. במכון : 072-3384006
אנילביץ 14 יהוד-מונוסון
Tattoo Sick | קעקועים ביהוד
3.6 | 28 דירוגים

Tattoo Sick הינו סטודיו מקצועי לאמנות הקעקועים ביהוד. הסטודיו מנוהל בידי האמן יניב אליצור  תושב העיר ובעל אהבה חסרת גבולות לאמנות הקעקועים. הסטודיו ממוקם באזור המרכז, אך נמצא בחצר ירוקה באזור המאופיין באווירה כפרית ושקטה, מה שמבטיח לכם לעשות את הקעקוע בסביבה נעימה ומרגיעה. יניב הנו בעל התמחות במגוון סגנונות ובהם; New School, Black Work, Mandala, Black and Grey וכן נוספים.

בסטודיו  Tattoo Sick  מתבצעת הקפדה גבוהה ובלתי מתפשרת באשר לנוגע לניקיון ושמירה על סביבת עבודה סטרילית ככל הניתן. בסטודיו מתבצע שימוש בציוד חד פעמי וכן במכשור מאושר בידי התקנים המחמירים ביותר בשוק. להקפדה על סביבת עבודה נקייה במהלך העבודה, חשיבות גדולה בהחלמת הקעקוע החדש שלכם ובנראות שלו לאורך שנים רבות. בנוסף לכך, לטיפול ראשוני נכון בקעקוע, וכן כמובן לאורך השנים, חשיבות גדולה ביותר בהחלמתו וכן בשמירת צבעיו לאורך תקופה ארוכה.

גם אם אין לכם רעיון מגובש באופן מלא לקעקוע הבא שלכם, הרגישו עם עצמכם בנוח, אתם לא לבד. בין אם יש לכם תמונה של קעקוע סקיצה שאתם מעוניינים לעשות עם שינויים, או גם אם לאו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך הטופס שבאתר (או לחייג אלינו ישירות לסטודיו לקביעת פגישת ייעוץ). בפגישה אישית אנו בסטודיו טאטו סיק, השוכן ביהוד, נצליח לתרגם את שעל לבכם לידי סקיצה מוגמרת, כזאת איתה תהיו שלמים באופן מלא. אנו מזמינים אתכם לעיין בעבודות האחרונות שלנו ולהגיע אלינו לסטודיו לפגישת היכרות – הקפה עלינו.

 סטודיו tattoo sick מזמין אתכם להגשים את החלום ולהיות מקעקעים , הסטודיו ממוקם בלב ליבה של יהוד בחצר ירוקה ופסטורלית אשר במרכז הארץ  סביבה שקטה ללמידה והתקדמות בצורה נכונה ומהירה וללא הפרעה .

טאטו סיק – קורס מקעקעים במרכז

קורס המקעקעים הינו קורס אישי עם מקעקע מקצועי הכולל לימוד תאורתי ומעשי מקיף  המכנה לך כלים וידע להשתלב בענף הקעקועים אשר תופס תאוצה בשנים האחרונות. הקורס מחולק לשני חלקים , תאורתי ומעשי בשלב התאוריה נבין את המכונה על חלקיה הציוד הנלווה ונדבר על הכנת השטח לקראת עבודה (סביבה סטרילית). בשלב המעשי נלמד לחבר מחט ולכוון את המכונה לעוצמה הרצויה בהתאם לסוג המכונה , נלמד להכין סקיצה והעברתה לדמוי העור וונתחיל לקעקע איורים ודוגמאות על דמוי העור לצורך קבלת מיומנות ויציבות היד. הציוד והכלים ינתנו בשיעור עצמו וכלולים בדמי ההרשמה .

תנאי הקבלה : ידע בסיסי בציור רישום וראיון מקדים עם מנהל הסטודיו

קורס המקעקעים מחולק לשני מסלולים .. מסלול קצר ומסלול ארוך והתלמיד/ה יוכלו לבחור את אחד משניהם לפי רצונו .

המסלול הקצר הינו מסלול של 25 מפגשים של שעה  בעלות 10,500 ש"ח

מסלול הארוך הינו ללא הגבלה ויופסק כאשר תחליטו בסך 13,0500 ש"ח