טל. במכון : 072-3384099
טבריה

Inkme tattoo guest spot – אירוח אמני קעקועים בטבריה.

קעקועים  ופירסינג בצפון  בטבריה Tiberyas tattpoo & pircing

סטודיו Different pulses הגדול מתל אביב פותח את שעריו גם בעיר טבריה ומביא את אומני הקעקועים הנחשבים בעולם גם אל הצפון הרחוק. בסטודיו מתארחים מבחר מקעקעים כישרוניים מהארץ ומהעולם. על שפת הכנרת היפה , בטבריה תתקבלו בברכה ובסבר פנים יפות , תקבלו ייעוץ והכוונה תראו דוגמאות רבות וביחד עם המקעקע תבחרו את הקעקוע הבא שלכם.

גם אם אתם בנופש זוגי בטבריה ובא לכם להנציח אתם מוזמנים אלינו לקעקועי זוגות יפים. הסטודיו לקעקועים בטבריה נותן שרות לכל תושבי האזור , קעקועים בגולן, קעקועים בצמח , קעקועים בקצרין וכן הלאה . בסטודיו נמצא פירסר המבצע את כל סוגי הפירסינג , וכשאתם בטבריה ומעוניינים בפירסינג חדש , עגיל בגבה , עגיל בבטן או כל סוג פירסינג אחר בטבריה אתם מוזמנים להרים טלפון ולהתייעץ.

הסטודיו לקעקועים ופירסינג  בטבריה מבצעים את כל סגנונות הקעקועים ועובדים בסטריליות יתרה על מנת לדאוג לכם המתקעקעים לקעקוע מושלם והחלמה מהירה של הקעקוע , כל הציוד בסטודיו הינו ציוד מתקדם וסטרילי .

אם אתם מחפשים מקעקעים מנוסים  וקעקועים בצפון  וקעקועים בצמח או ברמת הגולן ו קעקועים במיוחד באזור הכנרת אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת יעוץ והכוונה .

צרו קשר עוד היום לקביעת תורים

שעות פתיחה : בתאום מראש

א-ו   16:00-22:00

שבת: בתאום מראש.