הראשונים 74
מושב ערוגות

אתם מוזמנים להכיר את Tattooink , סטודיו לקעקועים של ציפי לוי במושב ערוגות.

הרי ידוע לכולם שתחום הקעקועים מגיע מתחום האומנות. אמני קעקועים רבים התחילו את דרכם כציירים בתחומי הציור השונים.
ומתוך האהבה לציור והרצון להעניק לאחר יצירת אומנות לכל חייו הגיעו אמנים רבים, לתחום הקעקועים. וכך הם מחברים את אהבתם הגדולה לציור ואומנות עם אהבה גדולה לאנשים, למפגש ולאינטראקציה אמנותית אנושית. כך גם, האמנית ציפי לוי.

ציפי, החלה את דרכה כאמנית לפני למעלה מ20 שנה בעיקר בציור על קירות באיירבראש ובשמן. היא השתתפה במשלחת אמנים ישראלית בפילדלפיה והיא מורה לציור, רישום ואומנות. מתוך האהבה לציור, הגיעה גם האהבה הגדולה לקעקועים וכיום היא מקעקעת במגוון סגנונות, אך במיוחד אוהבת ומתחברת לסגנון הקעקועים הראליסטיים.

הסטודיו לקעקועים של ציפי, ממוקם במושב ערוגות ומאפשר לה לתת שירות קעקועים לכל אנשי אזור רחובות, קעקועים ראשון לציון, אשדוד קרית מלאכי, אזור ובית שמש. הסטודיו הפרטי נמצא באזור כפרי ופסטורלי ומעניק למגיעים אליו אוירת רוגע ונינוחות.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם ציפי לקביעת תור מראש בסטודיו שלה בכל שעות היום. תוכלו להגיע עם סקיצה לקעקוע משלכם או לעצב בעזרתה של ציפי, סקיצה ייחודית ומקורית משלכם. קישורי הציור הגבוהים של ציפי מאפשרים לה לעצב סקיצות לקעקועים ברמה גבוהה ביותר.

הסטודיו לקעקועים של ציפי לוי במושב ערוגות מעוצב באווירה חמה וביתית למתן תחושה נעימה למתקעקעים בו. הסטודיו עומד בכל דרישות הסטריליזציה הגבוהות והמחמירות ביותר. ציפי משתמשת בקעקועים שלה בציוד חדיש ובחומרים איכותיים בלבד על מנת לייצר קעקועים ברמה מעולה ומעלה מזה.

בסיום הקעקוע, ציפי תנחה את המתקעקע בטיפול נכון בקעקוע שלו להחלמה טובה ומהירה תוך המלצה על מדוייקת על אופן הטיפול הנכון בקעקועים.

בסטודיו Tattooink, של ציפי לוי תוכלו גם ללמוד לקעקע. ציפי, מציעה קורס לימודי קעקועים באזור המרכז. קורס אישי של אחד אחד. יתרונה הגדול הוא שהיא מורה לרישום וציור וכל ניתן ללמוד אצלה החל מהבסיס – שלב הציור ועד למידת אומנות הקעקועים ושימוש בטכניקות.

אם אתם מחפשים קעקועים באזור המרכז, סטודיו Tattooink – ציפי לוי קעקועים, הוא המקום בשבילכם!