גן העצמאות 2 קרית מוצקין

Tattoo'Na סטודיו לקעקועים בקריות ממוקם בקרית מוצקין ונותן מענה לאנשים המחפשים קעקועים באזור הצפון.

אסף רייפר, מקעקע מוכשר ובעליו של הסטודיו פתח את הסטודיו לפני כשנה לאחר התמקצעות בתחום הקעקועים בשלוש שנים האחרונות.  אסף, שהיה מוזיקאי מוכשר במשך 12 שנה, מספר שהגיע במקרה לתחום הקעקועים. לאחר שחיפש עבודה בתור סטודנט ומצא כזו כאיש קבלה באחד ממכוני הקעקועים בעיר. תחביב הציור שלו הביא אותו להבנה שתחום אומנות הגוף מתאים לו והוא החל ללמוד את רזי המקצוע. בתחילה התמקצע בתור פירסר ובהמשך החל ללמוד לקעקע.

כאמור, לפני כשנה פתח, אסף, סטודיו לקעקועים בקרית מוצקין. הסטודיו ממוקם קרוב לצירי תחבורה ציבורית מרכזיים כגון תחנת הרכבת. עניין המאפשר למתקעקעים מכל רחבי הארץ להגיע לסטודיו האיכותי. במקום אפשרות לקעקועים ולגוון סוגי פירסינג, השתלות וגם ביצוע עגילים באזורים אינטימיים. מסטודיו, מלבד אסף, מקעקעת צעירה נוספת בשם תגא שהגיעה מרמת הגולן להתמקצע בסטודיו.

את הכישרון בציור שלו, מבטא, אסף, בהכנת הסקיצות לקעקועים. הוא מצייר בידו  את מרבית הסקיצות ללא עזרה של תוכנות ציור ממוחשבות למיניהן. חשוב לו מאוד שבחינו ביד המציירת שלו בסקיצות ולכן גם אם תגיעו עם רעיון לסקיצה משלכם, אסף יכין אותה מההתחלה בידו, עם שינויים קלים כדי להבדילה מסקיצת ההשראה שהבאתם. תוכלו לקעקע אצל אסף גם סקיצות מקוריות שלו.

בסטודיו טאטונה ניתן להתקעקע במגוון סגנונות קעקועים. אך אסף מתחבר ואוהב בעיקר את סגנון הניו-סקול, דמויות מצוירות (קרטון), קומיקס, גרפיטי וראליזם. כל הסטודיו מעוצב בהשראת חניות קומיקס ומשמש כחנות pop-up למוצרי לאביזרי קומיקס כגון בובות, כובעים ועוד. האווירה בחנות צבעונית ושמחה אודות לעיצוב הצבעוני והמיוחד באופן כללי והמיוחד למכוני הקעקועים בפרט.

סטודיו Tattoo'Na, סטודיו לקעקועים בקריות, שומר על רמת סטרילזציה גבוהה במיוחד. כל המכשור מוגן ממגע ישיר. בסטודיו משתמשים בציוד חדש עבור כל לקוח ולקוח. הסטודיו משתמש בציוד קעקועים חדשים ובחומרים איכותיים בלבד.

שעות הפתיחה בסטודיו הן:

ימים ראשון עד חמישי: 11:00 עד 19:00

ימי שישי: 11:00-15:00

ישנה אפשרות לגמישות בשעות בתיאום מראש.

סטודיו Tattoo'Na של אסף רייפר, כי קעקועים זה שמחה!