טל. במכון : 072-3384016
כרמיאל

מכון לקעקועים בכרמיאל  – tattooshka tattoo או טאטושקה קעקועים או שפשוט תקראו לו יורי רוחמן, אומן מוכשר , מקעקע מצויין ומומלץ בצפון  שעבר דרך ארוכה והתמחויות אצל טובי המקעקעים בארץ ובעולם מהם למד סגנונות נוספים וטכניקות קיעקוע מיוחדות.

בימים אלה מעביר יורי קורסים נרחבים בבי ספר לקעקועים ואף לקוסמטיקאיות מאחר והסטודיו מתמחה בהדמיות שיער בכרמיאל. בסטודיו  טאטושקה לקעקועים ופירסינג בצפון תתקבלו בברכה , תבחרו סקיצה יחד עם יורי ותצאו למסע לא ארוך במיוחד מהסיבה שיורי מקעקע עדין ,זריז ומדוייק ולאחר זמן מה תלכו הבייתה עם קעקוע מושלם .

יורי רוחמן למד את עולם הקעקועים על בוריו הכיר את כל סוגי המחטים והדיו השונים , למד וחקר את כל סוגי העור , התעקש לקעקע במגוון מכונות ומגוון מחטים וביצע קעקועים גדולים ומסובכים לצד כיתובים מרהיבים ובזמן קצר ובהתמדה יוצאת דופן הוא מגיע היום לביצועים מרהיבים .

סטודיו טאטושקה לקעקועים פירסינג והדמיות שיער בכרמיאל , מנוהל בסטריליות וברמת ניקיון שאינה מתפשרת , טרם היגעכם אל המכון  תקבלו הסבר מדוייק על אופן הפגישה , דרכי ההגעה למכון הקעקועים שלנו בכרמיאל וכמובן תישאלו לגילכם .

אם אתם מוכשרים בטרוף ושואלים את עצמכם היכן אני יכול ללמוד לקעקע בצפון? התשובה היא יורי רוחמן . יורי חרט על דגלו להעביר את כל התורה שלמד לדור הבא של מקעקעי ישראל. יורי סומך על יכולותיו ומצפה לכם תלמידים יקרים להגיע לפגישת ייעוץ בתשלום על מנת לבחון את יכולתכם להשתלב במחזור הבא של התלמידים.

אם את קוסמטיקאית ושואלת את עצמך היכן הלימודים של הדמיית שיער או איפה לומדים הדמיית שיער ? את מוזמנת לפנות היישר למקור וללמוד בבית הספר של יורי רוחמן להדמיות שיער .

פירסינג בכרמיאל – הסטודיו של יורי מבצע את כל סוגי הפירסינכ לתושבי כרמיאל והסביבה , לאורך כל התהליך יורי ירגיע יסביר ויתן לכם את דרכי הטיפול בעגיל החדש.

מוזמנים לפנות לטאטושקה – יורי רוחמן כרמיאל