ספיר 24
גן יבנה

צחי קשת קעקועים. הביא את בשורת הקעקועים לעיר גן יבנה.

את צחי פגשנו מעל דפי הרשת החברתית, הוא ריגש אותנו בקעקוע שקעקע על בת זוגו. כיתוב פשוט של שתי מילים שאומרות כל כך הרבה. קעקוע שבוצע בצורה מושלמת בכל כך הרבה מובנים.

ששאלנו את צחי, מה הביא אותו להיות מקעקע התגלתה לנו אהבתו הגדולה לציור. הוא סיפר לנו שכל ילדתו שיחק כדורגל. אביו, מאוד דחף אותו בתחום והוא הפך לשחקן כדורגל מקצועי. כל השנים לא שכח את אהבתו הגדולה לציור והמשיך לצייר "לתוך המגירה". אשתו, היתה הראשונה להבחין בכישרון הרב ונתנה לו את הכיוון להפוך את אהבתו לציור למקצוע, ולא סתם, כזו שתשאיר חותם על אנשים לתמיד – להיות מקעקע. צחי, לקח את הרעיון בשתי ידיים, למד את אומנות הקעקועים והפך להיות מקעקוע מקצועי וכוכב עולה בתחום.

כאמור, צחי פתח סטודיו לקעקועים בעיר גן יבנה. סטודיו ביתי באווירה משפחתית וחמה. הלקוחות שהגיעו אליו מיד הרגישו בהבדל וחוזרים אליו פעם אחר פעם. כולם מעידים על אוירה כזו תומכת ונעימה שנותנת תחושה כאילו הקעקוע מתבצע אצלם בבית. כל לקוחותיו מעידים שאין כזו אוירה בשום סטודיו אחר בארץ. צחי מציע ללקוחותיו פגישת ייעוץ והכוונה ללא תשלום. במפגש הראשוני מול הלקוח הוא עוזר ללקוח לעצב ולמצוא את הסקיצה המתאימה לו ובמיקום המתאים לו. לאחר שלב הייעוץ, מקבל הלקוח הצעת מחיר מסודרת וניקבע תור לביצוע הקעקוע. התהליך המסודר משרה אוירת ביטחון על לקוחותיו ואין פלא שהם חוזרים אליו גם לקעקועים הבאים שלו.

שעות הפתיחה של הסטודיו של צחי קשת, קעקועים באזור הדרום, הן:

ימים א' – ה': 10:00 עד 20:00

ימי שישי: 09:00-14:00

יש לתאם מראש הגעה.

פורטל הקעקועים אינקמי, האתר הגדול בארץ למכוני קעקועים, ממליץ לכם על הסטודיו של צחי קשת קעקועים, שאהבה ואומנות נפגשים בקעקוע.