טל. במכון : 072-3384059
פתח תקווה

ורה זר בעלת סטודיו לקעקועים בפתח תקווה היא כבר שם דבר בעולם הקעקועים הישראלי.

את ורה, המקעקעת המופלאה, פגשנו לראשונה בין דפי הרשתות החברתיות עם כישרון כתיבה יוצא דופן ועם ידע ענק בכל הקשור לעולם הקעקועים ולהיסטוריה שלו. מיד הבנו שהכישרון הוא בכלל לא רק בכתיבה אלא בראש ובראשונה באומנות בכלל ובאומנות הקיעקוע בפרט.

ורה, אמנית ותיקה עם 15 שנות ותק בתחום האומנות וכשנתיים בתחום הקעקועים, היא לא מקעקעת סטנדרטית ומיד לאחר שביססה את עצמה בטכניקת הקיעקוע, המציאה סגנון קעקועים ייחודי משלה עם קו אומנותי ברור אך מיוחד ושונה מכל מה שהכרתם. ההתמחות היא בסגנון גרפי אבסטרקטי והיא המקעקעת היחידה בארץ שמבצעת סגנון זה. בהתאם לזאת ניתן לזהות את עבודותיה המקוריות ואת ליין הסקיצות המיוחד שהיא יוצרת.

חשוב לציין! ורה יוצרת ומבצעת כל סקיצה באופן ייחודי וחד פעמי. כך שלהתקעקע אצלה זה לבחור לשאת על עצמכם יצירת אומנות מקורית של ממש שלא תוכלו לפגוש על אף אחד אחר. מיוחד… כבר אמרנו.

אז מי שמחפש קעקועים מיוחדים ואומנותיים, יוכל למצוא, בתיאום מראש, את ורה מקעקעת בסטודיו פרטי בעיר פתח תקווה. תוכלו לבחור סקיצה מיצירותיה או להזמין סקיצה ייחודית לבקשתכם – כמובן בהתאם לסגנון ההתמחות שלה. חווית הקעקוע משלב בחירת הסקיצה ועד לביצוע מאוד אישית לכל לקוח ולקוח. בסיום תקבלו הנחיות מדוייקות לטיפול בקעקוע להחלמתו בצורה אופטימלית.

הסטודיו של ורה זר, קעקועים במרכז, שומר על תנאי סטרליזציה מחמירים ביותר. ורה משתמשת בחומרים איכותיים בלבד ובציוד חדיש. כך שמעבר לקעקוע מושלם תוכלו להיות בטוחים ומוגנים.

ורה, מפתחת גם את אהבתה לכתיבה והיא הקימה בלוג קעקועים שנון וחצוף בו היא כותבת על קעקועים, אמנות לייפסטייל וכל מה שביניהם, מלא מידע חשוב על קעקועים, עצות, המלצות וצחוקים. לבלוג: Vera zer God Dame
לסיום, אתר אינקמי, פורטל הקעקועים הגדול בישראל, ממליץ לכם בלב שלם ומאושר על ורה זר, מקעקת מוכשרת, אומנית בנשמה, יוצרת תרבות ואישה מדהימה.