טל. במכון : 072-3384011
אוסישנקין 44 קריית מוצקין

אם אתם מחפשים קעקועים בצפון, בחיפה או בקריות, כדאי לכם להכיר את סטודיו YNK Ink ברשותו של אנטון ינקובסקי, כוכב מרכזי בסצנת הקעקועים באזור הצפון ובכלל בארץ.

הסטודיו של אנטון ממוקם בקריית מוצקין בתוך מרכז יופי וטיפוח הכולל, טיפולי טיפוח ויופי מגוונים, מספרה ו- barbershops – מספרה לגברים המתמחה בעיצוב זקנים. טרנד לוהט בתחום מספרות הגברים בארץ ובעולם בכלל. הסטודיו משתלב בחלק הגברי של המרכז ומעוצב בעיצוב גברי מוקפד, מזמין ונעים לשהייה. כמובן שאנטון מקעקע גם גברים וגם נשים ללא קשר לתפאורה שמסביב.

אנטון מקעקע כבר למעלה מ5 שנים במגוון סגנונות – קעקועים צבעוניים, פרחים, קעקועם עדינים, wipe shading, black work, line work . מגוון הסגנונות מאפשר לו לתת מענה לקעקועים מסוגים רבים.

אנטון יעצב עבורכם סקיצות אישיות וחד פעמיות בהתאם לרעיונות אישיים שלכם. כך תקבלו קעקועי אישי וייחודי שנמצא רק אצלכם ומבטא את ה"אני" שלכם בצורה מושלמת. הוא אינו מתפשר על הנושא ומעצב רק קעקועים מסקיצות מקוריות וחד פעמיות. הוא יעזור לכל אחד ואחד לבחור את העיצוב שמתאים לו ובמיקום שמתאים לו ומתאים לקעקוע שעיצב.

סטודיו לקעקועים בקריות YNK Ink מאובזר בציוד חדיש ומקצועי לקעקועים ומשתמש בחומרים איכותיים בלבד. הסטודיו שומר על ניקיון וסטריליות ברמה הגבוהה ביותר.

אנטון מלווה את לקוחותיו בסבלנות ומקצועית משלב הכנת ותיכנון הסקיצה, דרך הקעקוע עצמו ועד למתן הוראות מדויקות לטיפול בקעקוע בסיום עבודתו. הוא זמין תמיד לשאלות הקשורות להחלמת הקעקוע. במהלך הקעקוע אנטון קשוב ללקוחותיו ואם מדובר בסשן של קעקוע ארוך ניתנות הפסקות להתרעננות, חילוץ עצמות ואגירת כוחות להמשך.

סטודיו לקעקועים בצפון YNK Ink פתוח מידי יום מ12:00 בצהריים ועד 12:00 בלילה (מלבד שבת) בתיאום מראש.

אתם יותר ממוזמנים להתקשר, להזמין תור וליהנות מקעקוע מקצועי, ברמה גבוהה ובעיצוב אישי.

לעוד עבודות באינסטגרם: https://www.instagram.com/ynkink/