השקמה 2 יקנעם

Yulita art studio מכון לקעקועים ביקנעם. סוכריה חדשה ומפתיעה באזור הצפון.

אנחנו רגילים כבר שכדי לעשות קעקוע באיכות טובה ובשביל לפגוש מקעקע מקצועי עלינו לנסוע לאזור המרכז. שם מתקבצים מגוון רחב של אמני קעקועים בעלי שם וותק. אז הופתענו ושמחנו לפגוש את ג'וליה ודימה. זוג מקסים שלהם סטודיו לקעקועים בעיר יקנעם שבצפון.

העיר יקנעם, גדלה והתפתחה בשנים האחרונות והפכה למרכז תעשייה והייטק מהגדולים בארץ. התפתחות מרכז כזה הביא לגידול מהיר בקצב האוכלוסייה של העיר ולהגעת  אנשים צעירים ותוססים. לצד זה נפתחו מגוון עסקים ויזמויות צעירות. ביניהם גם ג'ולי ודימה שפתחו את הסטודיו לקעקועים שלהם בעיר, לפני 4 שנים.

ג'וליה, המקעקעת מבין השניים, ציירה מגיל צעיר. אומנות וציור היו תמיד מבין תחביביה והיא התנסתה, בין היתר,  גם בציורי אייר בראש. הרצון להפוך את התחביב למקצוע היה תמיד בראש מעיינה. היתה זו דווקא ביתה, שהאירה את עיניה והמליצה לה ללמוד לקעקע. כך גם תוכל לעסוק באמנות ובציור ולגם להתפרנס. ג'ולייה למדה אצל מספר מקעקעים במרכז הארץ וכאמור, לפני 4 שנים, פתחה סטודיו עצמאי לקעקועים.

ג'וליה מקעקעת במגוון סגנונות קעקועים. כישרון הציור שלה מאפשר לה לעצב סקיצות לקעקועים ייחודיות משלה או לשנות סקיצות שלקוחותיה מביאים איתם. היא לעולם לא תעתיק סקיצה ממקעקע אחר ותמיד תכין ללקוח סקיצה ייחודית משלו בסגנון שביקש.

סטודיו יוליטה לקעקועים בצפון, הינו סטודיו באווירה ביתית וחמה. על מנת להגיע לייעוץ ולקעקוע יש לתאם תור מראש. כל לקוח מתקבל באופן אישי עם מלוא תשומת הלב והסבלנות הנדרשת.

הסטודיו עומד בכל דרישות הסטריליזציה המחמירות ביותר, משתמש בציוד חדיש ובחומרים איכותיים בלבד.

ג'ולייה מלווה את הלקוח משלב בחירת הסקיצה, לאחר מכן עיצובה לפי דרישותיו בעיצוב אישי וייחודי לו בלבד ועד ביצוע הקעקוע לפרטי פרטים ותוך תשומת לב לכל האלמנטים באופן מדויק ומקצועי. בתום הקעקוע היא מדריכה את הלקוח כיצד לטפל בקעקוע על מנת שיחלים באופן אידיאלי ויראה מצוין גם לאחר ההחלמה.

ג'וליטה ארט סטודיו פתוח בימים א-ו בין השעות 10:00-18:00 ההגעה בתיאום מראש וקביעת התורים מתבצעת באופן גמיש כמה שניתן . הסטודיו סגור בשבת.

הסטודיו של ג'וליה. קעקועים ביקנעם. ההפתעה שלכם בצפון. מומלץ אתר אינקמי – פורטל הקעקועים של ישראל