קורס קעקועים הוא קורס שתמיד נוכל לעשות ולהפוך תחביב לעסק מכניס ומצליח ולהיות עצמאיים בזמן קצר מאוד יחסית ובהשקעה כספית קטנה.

נכון לא כולם מתאימים להיות מקעקעים, אבל אם אתם אוהבים לצייר , יש לכם יד מדויקת מאוד, אתם עדינים , סטריליים בעלי אג'ינדה אומנותית משלכם אתם לגמרי יכולים לבחור באחד מבתי הספר לקעקועים ולהשתלב בקורס קעקועים הקרוב וכבר בשנה הבאה לאחר שתסיימו התמחות תוכלו להפוך למקעקעים עסוקים במדינת ישראל.

בשנים האחרונות תרבות הקעקועים תוספת תאוצה רבה וטווחי הגיל של המתקעקעים נע בין 14 -99. הפוטנציאל הוא גדול ואתם צריכים רק אהבה לתחום. טווחי המחירים של קורס קעקועים נעים בין 12,000 ש"ח ל 22,000 ש"ח , תלוי באיזה סטודיו תבחרו ללמוד.

יש קורסים לקעקועים בצפון, במרכז וגם בדרום. אורך הקורס למקעקעים יכול להשתנות בין תלמיד לתלמיד ויכולת הקליטה וההתקדמות של התלמיד. בשלבים הראשונים לומדים את התאוריה של הקעקוע סוגי עור ועוד חומר חשוב. בשיעורים הבאים תלמדו על הציוד הנדרש, על סטריליזציה, התנסות בקעקועים על בדי עור , שימוש בצבעים ועוד.

רשימת המכונים האיכותיים המלמדים את המקצוע אינה גדולה וחשוב מאוד להבין מה הסגנון שאתם הכי אוהבים כדי לבחור בבית ספר ובקורס המקעקעים הנכון.

למי מתאים קורס קעקועים ? הקורס מתאים לבעלי חוש אומנותי , רצון והתמדה ומומלץ תיק עבודות של איורים וציורים כך שאם יש לכם את כל זה אתם בכיוון הנכון!

בכדי לדעת האם אתם מתאימים להיות הדור הבא של המקעקעים של ישראל צרו קשר iעם צוות אינק מי להכוונה נוספת>>
052-5023276 או למייל-  info@inkme.co.il אנו נספק לכם מידע היכן ללמוד לפי אזור המגורים שלכם והעדפות התמחות.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

לתפריט המלא>>
תפריט

פורטל קעקועים אינקמי

INKME VIP

הצטרפו עכשיו למועדון החברים של INKME VIP

הטבות והפתעות מיוחדות לזמן מוגבל!

הרשמה מהירה עם פייסבוק

INKME לשירותכם - קבלו ייעוץ בחינם מהמומחים לקעקועים.

פורטל הקעקועים אינקמי מציע ייעוץ אישי, ישיר ומהיר. צריכים עזרה לקבוע תור במכון? לא מוצאים את האמן המתאים? אינקמי איתך כל הדרך לקעקוע.