אור בן ארי – סוכנות לביטוח

סוכנות הביטוח אור – בן ארי, הוקמה בשנת 1999 והיא פועלת מול חברות הביטוח הטובות והגדולות בענף. הסוכנות בניהולו של אור בן-ארי, צברה ידע רב וכלים על מנת לתת מענה מקצועי לכל סוגי הביטוח.

ההתמחות של אור היא בהבנת צרכי הלקוח ולפיהם תכנון הפוליסות המתאימות והאיכותיות ביותר. הסוכנות נותנת מענה הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים והיא חרטה על דגלה את מציאת הפוליסה המתאימה והטובה ביותר עבור לקוחותיה על מנת להגן על רכושם ועליהם באופן ישיר. סוכן הביטוח משמש כשליח של הלקוח למענו למען האינטרסים שלו.

הסוכנות מתמחה בביטוח ימי (מטענים) וכלי שייט מכל סוג שהוא, אלמנטארי, בריאות וסיעוד.

בשל היותו אוהב קעקועים והבנתו את הצורך בביטוח למקעקעים שלא ניתן לרכוש על ידי חברות ביטוח בארץ, השיג אור, לפני יותר משנה ביטוח מיוחד למקעקעים הנותן חבות מקצועית למקעקעים, פירסרים ולאנשי העוסקים בתחום הפרא-רפואי (קוסמטיקאיות, טיפולי לייזר, איפור קבוע, מעסים, מדקרים ועוד). הפוליסה כוללת אחריות מקצועית לנזק שיכול להיווצר ללקוח ומכסה את המקעקע/פירסר כנגד תביעה. הפוליסה ניתנת על ידי חברת ביטוח מחו"ל: ברוקר אנגלי מסינדיקט לויד'ס – חברת הביטוח מהגדולות והוותיקות שקיימות.

המקעקעים והפירסרים של אינקמי , המצטרפים לביטוח זה, יוכלו ליהנות בנוסף מ" בדיקת ביטוח העסק בחינם" עם התחייבות לחסוך 10% לפחות במחיר.

אור בן-ארי סוכנות לביטוח- הגנה על העתיד המקצועי שלך!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp

חדשות הקעקועים - אינקמי בלוג

INKME VIP

הצטרפו עכשיו למועדון החברים של INKME VIP

הטבות והפתעות מיוחדות לזמן מוגבל!

הרשמה מהירה עם פייסבוק

לתפריט המלא>>

INKME לשירותכם - קבלו ייעוץ בחינם מהמומחים לקעקועים.

פורטל הקעקועים אינקמי מציע ייעוץ אישי, ישיר ומהיר. צריכים עזרה לקבוע תור במכון? לא מוצאים את האמן המתאים? אינקמי איתך כל הדרך לקעקוע.